Мінфін
СПЕЦПРОЕКТ

Як вигідно придбати
нерухомість у столиці

Як вигідно придбати
нерухомість у столиці

Спокійний листопад:
розстрочки та акції від забудовників Києва

На початку місяця забудовники не пропонують великих знижок. Акції, в основному, залишилися колишніми — змінилися лише назви. Найбільш актуальні — знижки на паркувальні місця та розстрочки.

«Мінфін» з'ясував, які акції забудовники підготували до початку листопада і які тенденції проглядаються на ринку нерухомості в цілому.

До самого кінця жовтня ринок гудів від повідомлень забудовників про подорожчання квадратних метрів. Компанії виправдовувалися і зростанням вартості будматеріалів, і підвищенням зарплат будівельників. Як писав «Мінфін», на початку 2018 року Мінрегіонбуд оцінив середню прогнозну собівартість квадратного метра житла в Києві у 13047 грн — зростання у річному вимірі досягло 15.8%. Динаміка подорожчання квадратних метрів помітно відставала: за даними lun.ua, в січні мінімальна ціна квадратного метра на первинному ринку столиці сягнула 15 500 грн — зростання на 5,4% рік до року. Забудовники вирішили виправити несправедливість і з настанням осені стали дружно підвищувати ціни.

Щоб підсолодити пілюлю, компанії розширюють умови і вибір розстрочок. Також, щоб стимулювати попит, вони пропонують 3-20% знижки за умови повної оплати, але це не сильно допомагає збільшити продажі.

Введення нових будівельних норм, які обмежують щільність забудови, вже також почало впливати на формування цін на квартири. Місця для будівництва стало менше — кількість ділянок під забудову скоротиться.

Низька платоспроможність населення визначає тактику забудовників: вони роблять більший акцент саме на розстрочку та кредитування покупців в банках-партнерів. А в довгостроковій перспективі — переплачують покупці.

При підготовці огляду «Мінфін» вивчав пропозиції від забудовників — учасників Рейтингу київської нерухомості.

✓ Програма лояльності «Разом дешевше»
✓ Знижки в ЖК «ЕВРИКА»
✓ Акція «Клуб постійних клієнтів»
✓ Програма лояльності «Квартира для героя»

У першій половині місяця Банк «Аркада» пропонує покупцям взяти участь у новій програмі лояльності «Разом дешевше». Вона передбачає 10% знижки при інвестуванні паркомісць в підземному паркінгу ж / б №2 ж/к «Касіопея». Пропозиція буде дійсна, якщо:

— інвестор купить одночасно не менше двох паркувальних місць;

— вже купив раніше паркувальне місце в цьому ж паркінгу і тепер купує ще одне;

— купує друге паркувальне місце для мотоцикла.

Платежі здійснюються тільки за рахунок власних коштів.

Для інвесторів ЖК «Еврика» забудовник підготував знижки в будинках №2, 3, 10, 14, 19, 27, і №31. В рамках Акції розмір кожного платежу зменшується на 3 - 5%.

Також продовжують діяти довгострокові програми лояльності з попереднього огляду: «Квартира для героя» та «Клуб постійних клієнтів».

✓ Знижка 5% при повній оплаті
✓ Акція «Фіксація ціни м² на півроку»
✓ Акція «Розстрочка. Заселення у 2019 році - оплата до 2021 року»

Компанія пропонує три нових акції.

«Гарантована знижка на квартири 5%» від загальної вартості дозволить заощадити як при повній оплаті, так і при купівлі в розстрочку.

Укрбуд звертає особливу увагу покупців на умови розстрочки:

 • Перший внесок — від 25%
 • Виплати в національній валюті — гривні
 • Термін розстрочки — до кінця будівництва
 • Не потрібна довідка про доходи та поручитель
 • Дострокове погашення без штрафних санкцій
 • Короткий термін укладення договору
Акція діє для окремих квартир, в тому числі і для тих будинків, де є система розумного будинку CLAP. Знижка актуальна до кінця листопада в 14-ти комплексах і поширюється на більш ніж 2 800 квартир.

«Фіксація ціни м² на півроку» — це звичайна розстрочка в гривні, з початковим внеском від 50%. Другу половину вартості квартири покупець оплачує щомісяця рівними частинами за складеним графіком. Вартість квадратного метра фіксується на 6 місяців. Для комплексів, які будуть введені в експлуатацію раніше квітня 2019 року, період фіксації ціни і термін розстрочки можуть продовжити.

Квартиру за фіксованою в гривні ціною можна придбати в семи комплексах, в яких в цілому налічується 1100 квартир.

У житлові комплекси, які будуть введені в експлуатацію раніше ніж через 6 місяців, можна заселятися після здачі будинку, продовжуючи виплачувати розстрочку.

ТОВ «Укрбуд Девелопмент» залишає за собою право вносити зміни та коригування в акцію, без попередження.

Акція «Розстрочка. Заселення у 2019 році — оплата до 2021 року» — розстрочка на 30 місяців для житлових комплексів, які компанія планує здати в експлуатацію в наступному році. Довідка про доходи не потрібна.

Перший внесок — від 25% загальної вартості квартири, мінімальний щомісячний платіж — в розмірі від 16 095,00 грн. Є можливість дострокового погашення. Залишок вартості можна виплатити як до закінчення будівництва, так і після заселення.

Ця розстрочка надається для прайсової ціни без урахування інших акційних пропозицій. Акція діє до 30 листопада.

✓ Знижки при 100% оплаті
✓ Вигідні умови кредитування до 20 років

Компанія, як і раніше, пропонує додаткову знижку 3-20% на квартири в житлових комплексах в Києві. Знижки діють при повній оплаті квартири.

До Хеллоуіну компанія також підготувала сюрприз для своїх клієнтів. «Київміськбуд» надасть знижку в розмірі «чортової дюжини» для тих, хто не вірить в забобони і готовий купити квартиру під № 666. При цьому вони зможуть заощадити 173 818 грн.

Це 2-кімнатна квартира на 20 поверсі будинку № 5 в ЖК на Каховській. Її площа — 61,97 кв.м, повна вартість — 1 337 064 грн, зі знижкою 13% — 1 163 246 грн (за умови повної оплати).


Інвестувати в нерухомість вигідно пропонує Київміськбуд: заповнюйте заявку та отримуйте консультацію про дохідність об'єкта, що цікавить,в зручний час.
✓ Акція «Happy-пропозиція для сімей»
✓ Вигідні умови кредитування до 20 років

Компанія Saga Development пропонує оновлені умови кредитування при купівлі квартири в житловому районі RYBALSKY. Мінімальна відсоткова ставка становить 6,4% річних на перші 12 місяців, сума першого внеску стартує від 20%.

Saga Development співпрацює з банком Глобус і пропонує скористатися кредитом терміном до 20 років.

Спеціально для молодих сімей та сімей з дітьми в ЖК Happy House компанія підготувала розстрочку та зафіксувала ціни на 2-, 3- та 4-кімнатні квартири.

Happy-пропозиція для сімей: з 15 жовтня, при оформленні розстрочки в Happy House, вартість квартири не буде змінюватися.

Умови акції:

 • Для молодих сімей пільговий період без підвищення ціни становить 6 місяців;
 • Для сімей з однією дитиною — 12 місяців;
 • Для сімей з двома дітьми вартість квартири не буде змінюватися до закінчення будівництва;
 • Для сімей з трьома і більше дітьми пільговий період діє до закінчення будівництва, а перший внесок стартує від 10%;
 • Без акції щорічне подорожчання квадратних метрів становить 9,9%.

Пропозиція діє для молодих сімей за наявності свідоцтва про реєстрацію шлюбу та для сімей з дітьми до 16 років при наявності свідоцтва про народження. Термін дії акції — до 30 листопада.

✓ Акція «Сезон подарунків у ЖК Park Avenue VIP»
✓ Вигідні умови кредитування до 20 років

Компанія продовжує акцію «Сезон подарунків в ЖК Park Avenue VIP». При купівлі квартир загальною площею від 100 метрів квадратних, покупці отримують можливість придбати паркінг за півціни. Вартість квадратного метра в даному житловому комплексі залежить від поверховості, виду та планування квартири.

В зданому будинку №4 вартість машиномісця за звичайною ціною коливається в діапазоні $36 000 — $41 000.

Для покупців квартир будинку №5, забудовник пропонує розстрочку. Аванс — $10 000. Решту суми можна буде сплатити після введення будинку в експлуатацію.

✓ Знижка 10% на останні 2-кімнатні квартири
Забудовник Юкон-С надає знижку 10% на останні 2-кімнатні квартири. Пропозиція діє до кінця місяця, для покупців квартир в житловому комплексі клубного типу «Комфорт Сіті».

Будинок майже готовий, зараз йдуть внутрішні роботи. Зовсім скоро мешканці почнуть ремонт своїх квартир. У будинку всього 20 квартир.

МіНФіН
Дані взяті з сайтів забудовників. Докладні консультації про діючі акції та ціни на квартири можна отримати у відділах продажів ЖК. До речі, на сторінці «Бонус до депозиту» тепер можна розрахувати інвестиційну дохідність за окремими об'єктами нерухомості. Заходьте на сайт та заповнюйте заявку!
При підготовці огляду «Мінфін» вивчав пропозиції від забудовників — учасників нового Рейтингу київської нерухомості.
Анна Максимова
Журналіст Мінфін
© Минфин, 2008—2018
Копирование и размещение материалов на других сайтах разрешается только с гиперссылкой вида:www.minfin.com.ua

Юридический адрес: Украина, Киев, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 этаж

Правила пользования
Помощь
 • Что даёт регистрация
 • Блог Минфина
 • Вакансии
 • Карта сайта
 • Реклама
 • О сайте и редакции