09.00 – 19.00
30 жовтня 2021 / субота
Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери, 23, Київ
Час найбільш вичерпний ресурс з усіх доступних людині. На жаль, його неможливо покласти в банк і жити на відсотки. Але їм можна розумно розпорядитися, щоб забезпечити собі гідне майбутнє.
«Жити на відсотки» конференція для тих, хто:
Усвідомлює цінність часу і ціну втраченої
можливості
Розуміє, що депозит - це вже не засіб заробити, а ледь ледь захист від зростаючої інфляції
Має заощадження від 3000 $, хоче інвестувати їх з кращого прибутковістю і прийнятним для себе особисто рівнем ризику
Бажає отримати покрокову інструкцію щодо інвестування від вибору інструменту, додатку / платформи, брокера до сплати податків державі
Хоче знати куди і чому інвестують найуспішніші і найбагатші люди України
700+

Учасників
7

Годин корисного контенту
17+

Спікерів
Програма заходу:
Секція 1: "Як перестати починати і почати інвестувати?"
Навіщо взагалі інвестувати. І як зрозуміти, який ви інвестор.
Який інвест портфель підійде для толерантного до ризику інвестора.
Як обрати інструменти інвестування та скласти свій власний інвестиційний портфель, якщо ви не схильні до ризику.
Підводні камені та поширені помилки інвесторів початківців: чого точно не варто робити.
Наскільки широко доцільно диверсифікувати портфель.
Як обрати брокера, відкрити рахунок, що робити, щоб комісії брокера не "з'їли" ваш прибуток.
Стратегія на життя, як заробити на достойну пенсію.
Перспективні ніші для інвестування 2021 - 2022.
Які мінімально необхідні суми для старту для різних варіантів інвестицій. Як оцінити, яку суму варто вкласти в той чи інший інструмент інвестування.
Секція 2: "Інструментарій приватного інвестора"
Які інструменти дозволяють торгувати приватному інвестору на світових фондових біржах вже зараз, що в перспективі.
Як працюватиме Закон про віртуальні активи: що зміниться, які можливості надасть.
Огляд популярних інвестиційних фондів, як на них заробити.
Облігації: державні, корпоративні, єврооблігації. Порівняння доходу і ризику.
Платформи для придбання землі, нерухомості.
Криптовалюти: як купити, продати, обміняти, вивести.
Недержавні пенсійні фонди - "чесний" спосіб відбирання коштів у населення чи реальний шанс на достойну пенсію? Що несе пенсійна реформа українцям.
Секція 3: "Що потрібно знати, щоб не налажати"
Фондова біржа: що робити, коли ринок падає, як хеджувати ризики, вивести гроші, задекларувати дохід, уникнути подвійного оподаткування.
Нерухомість: як правильно обрати об' єкт для інвестування, перевірити забудовника, що робити, якщо щось пішло не так.
Що потрібно знати про інвестиції в землю в Україні: особливості, обмеження і як їх обійти.
Податкова амністія. Чи варто гра свічок.
Податки для інвестора в Україні: за який вид інвестиції і скільки треба віддавати державі, як заповнити податкову декларацію, відповідальність за некоректне заповнення/несвоєчасне подання.
Секція 4: "Філософія успішних інвесторів. Лайф сторі - куди інвестують заможні та знамениті"
Спікери
Костянтин Вайсман
CEO Fintech Treeum
Екс-Голова правління ВТБ
Костянтин Михайлович Вайсман - з жовтня 2013 був призначений Головою Правління ПАТ "ВТБ БАНК".
З січня 2010 р. до жовтня 2012 р. був Головою Правління Першого Українського Міжнародного Банку.
Має понад 17-річний менеджерський досвід в сфері надання фінансових послуг.
До роботи в «Першому Українському Міжнародному Банку» був Першим віце-президентом зі стратегії та фінансів одного з найбільших ( «top-5») російських приватних диверсифікованих фінансових холдингів, а також генеральним директором і фінансовим директором двох динамічних комерційних банків Росії ( «top- 50 »).
Має експертизу в області стратегії та планування і фінансового аналізу фінансових установ.
Василь Матій
Інвестиційний консультант, практик, керуючий активами 1st Family Office, один з засновників руху F.I.R.E. (Financial Independence, Retire Early) в Україні
Василь є співвласником спільноти менторів та наставників BOARD, лектором Київської школи економіки, амбасадором молодіжного руху FIRE в Україні. А також спікером, колумністом в НВ Бізнес і MC: Today, Minfin.com.ua, економічний оглядач на національних медіа: 4 канал, 24 канал, "Прямий", радіо НВ т.п.
Сергій Кравецкий
СЕО - WOTAN, керуючий партнер - MRP, глава експертної ради - Фонду АТАМАН
  • 22 роки перший бізнес - здача в оренду автомобілів під таксі;
  • 23 роки заснував Агентство нерухомості «Рідна Оселя»;
  • 25 років запустив міжнародну CRM систему «RodboR», обмін даними між Агентствами Нерухомості;
  • 29 років очолив будівництво ТРЦ «GRAND PALACE»;
  • 32 роки запустив детейлінг студію «АйМойка»;
  • 34 роки заснував алгоритмічну компанію «KIBORG SYSTEMS»;
  • 35 років з-заснував фінансово освітній центр «MRP»;
  • 36 років продав частку в «KIBORG SYSTEMS» - Інвестиційній Групі «УНІВЕР» та Федору Дроздовського співзасновник «MEGOGO». Ребрендинг компанії. Нова назва «WOTAN».
Михайло Рітчер
Співзасновник M.Ritcher & Partners, Wotan
Керуючий активами, співзасновник і викладач M.Ritcher & Partners, співзасновник в Wotan, фінансовий радник, член Незалежної Експертної Ради Фонду «Отаман: Фонд перспективних акцій», член Незалежної Експертної Ради Фонду «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій »
Олексій Козирєв
Фінансовий експерт Minfin.com.ua
Олексій Козирєв - стаж роботи в банківській системі понад 23 років. З них на керівних посадах від начальника кредитного відділу і скарбника банку до заступника голови банку - 21 рік.

Закінчив Київський інститут народного господарства (тепер Київський Національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана) з червоним дипломом в 1993 році за спеціалізацією "Бухоблік, контроль, аналіз і аудит в кредитних установах".

З третього курсу паралельно з навчанням вже повноцінно працював в перших комерційних банках молодої України, як незалежної держави. Під час навчання по обміну досвідом знаходився в складі студентської делегації тодішнього КІНХа в Університеті Сорбонна (Париж, Франція).

За роки роботи неодноразовий учасник робочих груп Національного банку України по своїй безпосередній діяльності, програм USAID по трансформації банківської системи.

Крім безпосередньо банківську діяльність, активно займається економічною аналітикою в області державних фінансів, банківської справи, фіскальної і бюджетної політики, державної служби.

Автор понад 5 тисяч статей і коментарів у сфері банківської діяльності, а також чисельних відео та телевізійних інтерв'ю і передач, пов'язаних з фінансами.

Спеціалізація - казначейські операції, валюта, цінні папери, інвестиційні проекти, кредитування, факторинг, лізинг, міжнародні валютний та фондовий ринок, фінансові стартапи.
Олена Маленкова
Керуючий партнер в KDU Realty Group
Аналітик, інвест-консультант, фахівець з операцій з нерухомістю з 25-м досвідом на ринку, яким було закрито більше 1000 угод і проведено понад 10000 переговорів в сфері елітної житлової та комерційної нерухомості. Міжнародний спікер з питань нерухомості, член однієї з найавторитетніших міжнародних організацій професіоналів ринку з Нерухомості Fiabci, член національної асоціації ріелторів США NAR, член всеукраїнський асоціації фахівців з Нерухомості України АСНУ і член спілки фахівців з Нерухомості ССНУ. Автор популярного блогу по нерухомості - за який була вручена Перша Національна Премія - "Золоте ріелторські перо". У 2017 і 2018 рр. зайняла відповідно 1-е і 2-е місце в списку найвпливовіших експертів України в сфері нерухомості згідно Est.ua і address.ua
Володимир Гаркуша
Керуючий партнер K.A.C. Group
Керуючий партнер K.A.C. Group, генеральний директор аудиторської фірми «Київська Аудиторська Служба».
Аудитор, адвокат, консультант з податків і зборів, фахівець з цінних паперів. Досконало володіє інформацією про сучасні актуальні методики і зміни податкового законодавства в Україні та за її межами.
Євгенія Грищенко
Керівниця департаменту брокерського обслуговування клієнтів групи ICU
Керівниця департаменту брокерського обслуговування клієнтів групи ICU, голова Ради Професійної асоціації учасників ринків капіталу і деривативів (ПАРД). Має понад 13 років досвіду роботи на фондовому ринку України, з яких понад 10 – на керівних посадах. Розпочала свою професійну діяльність у 2008 році в компанії «Український Фондовий Центр» (UFC) як спеціаліст із продажу цінних паперів. У кінці 2008 року перейшла на посаду начальника відділу продажів та очолювала напрям із торгівлі борговими цінними паперами.

У 2013 році Євгенія приєдналася до команди торговельного підрозділу ICU. З початку 2017 року очолила департамент брокерського обслуговування клієнтів. Під керівництвом Євгенії компанія запустила першу в Україні онлайн-платформу з торгівлі ОВДП в реальному часі – ICU Trade.
Григорій Овчаренко
Керуючий активами групи ICU
Григорій має більше 20 років роботи на керівних посадах в інвестиційній та маркетинговій галузі. До роботи в ICU, він більше шести років працював на посадах Генерального директора ОТП Капітал та Члена Ради ОТП Пенсія. З 2007 до 2010 очолював компанію з управління активами Сократ, яка була визнана журналом Euromoney найкращою компанією з управління активами в Україні у 2008 році. З 2000 по 2007 рік працював на посаді Генерального директора представництва компанії Altadis в Україні.

З 2011 року – Член ради Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, де очолює секцію з управління активами інститутів спільного інвестування.
Ерік Найман
Засновник і керуючий партнер інвестиційної компанії HUG'S
Економіст, фінансовий аналітик, автор 5 книг з інвестування. Засновник та керуючий партне інвестиційної компанії HUG'S. Входить до складу Ради з питань економічного розвитку України з 8 квітня 2020 року. Має більше 25 років досвіду в інвестуванні та управлінні активами, кілька разів визнавався одним з найвпливовіших фінансистів України.
Михайло Федорів
Аналітик з фінансових ринків Мінфін
Аналітик з фінансових ринків, блогер, трейдер. Має 16 річний досвід роботи на фінансових ринках. Має сотні публікацій в ЗМІ на інвестиційну та фінансову тематики. Автор і ведучий популярних рубрик YouTube каналу Фінансовий портал «Мінфін» - "Жити на відсотки" і "Інвестиції для початківців. Як почати інвестувати з нуля"
Організатор
Генеральний партнер
GOLD партнер
за підтримки:
для партнерів:
Стати партнером
☑ нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных
Реєстрація:
Стандарт
30.08.21 - 30.09.21
1 000 грн

01.10.21 - 17.10.21 1350.00 UAH
18.10.21 - 30.10.21 1700.00 UAH

ПремІум
30.08.21 - 19.09.21
3 000 грн

20.09.21 - 03.10.21 3500.00 UAH
04.10.21 - 30.10.21 4000.00 UAH

Online
30.08.21 - 17.10.21
550 грн

18.10.21 - 30.10.21 750.00 UAH
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери, 23, Київ