09.00 – 19.00
30 жовтня 2021 / субота
Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери, 23, Київ
Час – найбільш вичерпний ресурс з усіх доступних людині. На жаль, його неможливо покласти в банк і жити на відсотки. Але їм можна розумно розпорядитися, щоб забезпечити собі гідне майбутнє.
«Жити на відсотки» – конференція для тих, хто:
Усвідомлює цінність часу і ціну втраченої
можливості
Розуміє, що депозит - це вже не засіб заробити, а ледь ледь захист від зростаючої інфляції
Має заощадження від 3000 $, хоче інвестувати їх з кращого прибутковістю і прийнятним для себе особисто рівнем ризику
Бажає отримати покрокову інструкцію щодо інвестування: від вибору інструменту, додатку / платформи, брокера до сплати податків державі
Хоче знати куди і чому інвестують найуспішніші і найбагатші люди України
700+

Учасників
7

Годин корисного контенту
17+

Спікерів
Увага! Для забезпечення безпеки всіх учасників конференції офлайн обов'язковим є вимога наявності одного з наступних документів:
"жовтий" або "зелений" COVID сертифікат;
негативний результат ПЛР тесту, не більше ніж за 72 години до івенту;
негативний результат експрес тесту на антиген, не більше ніж за 48 годин до івенту.

Якщо ви не встигаєте пройти тестування або вакцинуватися до заходу, в місці проведення конференції буде працювати пункт забору аналізів експрес-тестів на #Covid від однієї з лабораторій Києва.
Для власників квитків "Преміум" Дана послуга надається безкоштовно.
Тим, у кого квитки "Стандарт", можуть оплатити сдачу тесту на місці безпосередньо на рахунок лабораторії. Вартість тесту 400грн.

Маски, санітайзери та інші засоби індивідуального захисту надаються учасникам безкоштовно і в повному обсязі
«Кращий час для інвестування - кілька років тому. Другий кращий час - зараз»
Уоррен Баффет
«Розумний інвестор - це реаліст, який продає акції оптимістам і купує в песимістів»
Бенджамін Грехем (Benjamin Graham)
«Знайте, чим ви володієте, і знайте, чому ви цим володієте»
Пітер Лінч (Peter Lynch)
«Якщо Ви не бачите на ринку дурня, то, напевно, це ви самі»
Уоррен Баффет
Спікери
Володимир Копоть
Юрист, СЕО та засновник проекту Monitor. Estate
Анатолій Топал
Віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю
Олег Котанкін
Керівник інвестиційного відділу, Freedom Finance Ukraine
Олександр Бондар
Голова спостережної ради КС "Український ощадний центр"
Костянтин Вайсман
CEO Fintech Treeum
Екс-Голова правління ВТБ
Костянтин Михайлович Вайсман - з жовтня 2013 був призначений Головою Правління ПАТ "ВТБ БАНК".
З січня 2010 р. до жовтня 2012 р. був Головою Правління Першого Українського Міжнародного Банку.
Має понад 17-річний менеджерський досвід в сфері надання фінансових послуг.
До роботи в «Першому Українському Міжнародному Банку» був Першим віце-президентом зі стратегії та фінансів одного з найбільших ( «top-5») російських приватних диверсифікованих фінансових холдингів, а також генеральним директором і фінансовим директором двох динамічних комерційних банків Росії ( «top- 50 »).
Має експертизу в області стратегії та планування і фінансового аналізу фінансових установ.
Василь Матій
Інвестиційний консультант, практик, керуючий активами 1st Family Office, один з засновників руху F.I.R.E. (Financial Independence, Retire Early) в Україні
Василь є співвласником спільноти менторів та наставників BOARD, лектором Київської школи економіки, амбасадором молодіжного руху FIRE в Україні. А також спікером, колумністом в НВ Бізнес і MC: Today, Minfin.com.ua, економічний оглядач на національних медіа: 4 канал, 24 канал, "Прямий", радіо НВ т.п.
Сергій Кравецкий
СЕО компанії WOTAN, Голова Наглядової Ради «Корпоративний Інвестиційний Фонд АВІСТАР 2», інвестор, керуючий активами
  • 22 роки перший бізнес - здача в оренду автомобілів під таксі;
  • 23 роки заснував Агентство нерухомості «Рідна Оселя»;
  • 25 років запустив міжнародну CRM систему «RodboR», обмін даними між Агентствами Нерухомості;
  • 29 років очолив будівництво ТРЦ «GRAND PALACE»;
  • 32 роки запустив детейлінг студію «АйМойка»;
  • 34 роки заснував алгоритмічну компанію «KIBORG SYSTEMS»;
  • 35 років з-заснував фінансово освітній центр «MRP»;
  • 36 років продав частку в «KIBORG SYSTEMS» - Інвестиційній Групі «УНІВЕР» та Федору Дроздовського співзасновник «MEGOGO». Ребрендинг компанії. Нова назва «WOTAN».
Михайло Рітчер
Керуючий активами, інвестор, співзасновник компанії "WOTAN"
Керуючий активами, співзасновник і викладач M.Ritcher & Partners, співзасновник в Wotan, фінансовий радник, член Незалежної Експертної Ради Фонду «Отаман: Фонд перспективних акцій», член Незалежної Експертної Ради Фонду «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій »
Олексій Козирєв
Фінансовий експерт Minfin.com.ua
Олексій Козирєв - стаж роботи в банківській системі понад 23 років. З них на керівних посадах від начальника кредитного відділу і скарбника банку до заступника голови банку - 21 рік.

Закінчив Київський інститут народного господарства (тепер Київський Національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана) з червоним дипломом в 1993 році за спеціалізацією "Бухоблік, контроль, аналіз і аудит в кредитних установах".

З третього курсу паралельно з навчанням вже повноцінно працював в перших комерційних банках молодої України, як незалежної держави. Під час навчання по обміну досвідом знаходився в складі студентської делегації тодішнього КІНХа в Університеті Сорбонна (Париж, Франція).

За роки роботи неодноразовий учасник робочих груп Національного банку України по своїй безпосередній діяльності, програм USAID по трансформації банківської системи.

Крім безпосередньо банківську діяльність, активно займається економічною аналітикою в області державних фінансів, банківської справи, фіскальної і бюджетної політики, державної служби.

Автор понад 5 тисяч статей і коментарів у сфері банківської діяльності, а також чисельних відео та телевізійних інтерв'ю і передач, пов'язаних з фінансами.

Спеціалізація - казначейські операції, валюта, цінні папери, інвестиційні проекти, кредитування, факторинг, лізинг, міжнародні валютний та фондовий ринок, фінансові стартапи.
Олена Маленкова
Керуючий партнер в KDU Realty Group
Аналітик, інвест-консультант, фахівець з операцій з нерухомістю з 25-м досвідом на ринку, яким було закрито більше 1000 угод і проведено понад 10000 переговорів в сфері елітної житлової та комерційної нерухомості. Міжнародний спікер з питань нерухомості, член однієї з найавторитетніших міжнародних організацій професіоналів ринку з Нерухомості Fiabci, член національної асоціації ріелторів США NAR, член всеукраїнський асоціації фахівців з Нерухомості України АСНУ і член спілки фахівців з Нерухомості ССНУ. Автор популярного блогу по нерухомості - за який була вручена Перша Національна Премія - "Золоте ріелторські перо". У 2017 і 2018 рр. зайняла відповідно 1-е і 2-е місце в списку найвпливовіших експертів України в сфері нерухомості згідно Est.ua і address.ua
Володимир Гаркуша
Керуючий партнер K.A.C. Group
Керуючий партнер K.A.C. Group, генеральний директор аудиторської фірми «Київська Аудиторська Служба».
Аудитор, адвокат, консультант з податків і зборів, фахівець з цінних паперів. Досконало володіє інформацією про сучасні актуальні методики і зміни податкового законодавства в Україні та за її межами.
Євгенія Грищенко
Керівниця департаменту брокерського обслуговування клієнтів групи ICU
Керівниця департаменту брокерського обслуговування клієнтів групи ICU, голова Ради Професійної асоціації учасників ринків капіталу і деривативів (ПАРД). Має понад 13 років досвіду роботи на фондовому ринку України, з яких понад 10 – на керівних посадах. Розпочала свою професійну діяльність у 2008 році в компанії «Український Фондовий Центр» (UFC) як спеціаліст із продажу цінних паперів. У кінці 2008 року перейшла на посаду начальника відділу продажів та очолювала напрям із торгівлі борговими цінними паперами.

У 2013 році Євгенія приєдналася до команди торговельного підрозділу ICU. З початку 2017 року очолила департамент брокерського обслуговування клієнтів. Під керівництвом Євгенії компанія запустила першу в Україні онлайн-платформу з торгівлі ОВДП в реальному часі – ICU Trade.
Григорій Овчаренко
Керуючий активами групи ICU
Григорій має більше 20 років роботи на керівних посадах в інвестиційній та маркетинговій галузі. До роботи в ICU, він більше шести років працював на посадах Генерального директора ОТП Капітал та Члена Ради ОТП Пенсія. З 2007 до 2010 очолював компанію з управління активами Сократ, яка була визнана журналом Euromoney найкращою компанією з управління активами в Україні у 2008 році. З 2000 по 2007 рік працював на посаді Генерального директора представництва компанії Altadis в Україні.

З 2011 року – Член ради Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, де очолює секцію з управління активами інститутів спільного інвестування.
Ерік Найман
Засновник і керуючий партнер інвестиційної компанії HUG'S
Економіст, фінансовий аналітик, автор 5 книг з інвестування. Засновник та керуючий партне інвестиційної компанії HUG'S. Входить до складу Ради з питань економічного розвитку України з 8 квітня 2020 року. Має більше 25 років досвіду в інвестуванні та управлінні активами, кілька разів визнавався одним з найвпливовіших фінансистів України.
Михайло Федорів
Аналітик з фінансових ринків Мінфін
Аналітик з фінансових ринків, блогер, трейдер. Має 16 річний досвід роботи на фінансових ринках. Має сотні публікацій в ЗМІ на інвестиційну та фінансову тематики. Автор і ведучий популярних рубрик YouTube каналу Фінансовий портал «Мінфін» - "Жити на відсотки" і "Інвестиції для початківців. Як почати інвестувати з нуля"
Віктор Рогожа
Голова Правління КС "УОЦ"
Загальний стаж роботи у фінансовій та банківській сфері - 27 років, в тому числі на керівних посадах - 22 роки. У минулому - SFO IdeaBank
Богдан Яськів
Старший партнер TOTUM LF, к.ю.н., адвокат
Експерт у земельному та аграрному праві. Керівник практики «Земельне & Аграрне право» в TOTUM LF. Голова Комітету з Земельного права Асоціації Адвокатів України (ААУ). Адвокат року (2018 та 2019) року за версією Асоціації адвокатів України в номінації «Земельне право».
Кір Горшков
Приватний інвестор, продюсер, підприємець
Інвестор, підприємець, продюсер. Автор курсу "Гроші 5.7" про сучасну фінансової культури і основи інвестування. До 35 років тричі розорявся і знову домагався фінансового благополуччя. Попрацювавши за наймом, він надав перевагу шляху підприємця, створив більше 10 бізнесів і встиг зробити всі самі дурні помилки інвестора. Один з перших інвесторів Додо Піца (найбільша мережа піцерій в РФ), CourseYard і ін. В 35 років відправив себе "на пенсію", так як інвестиційний дохід вже перекривав витрати всієї родини.
Олександр Куліков
Заступник голови ради ПАРД
З 2005 року на фондових ринку України. До серпня 2021 був СЕО групи УНІВЕР.
Андрій Федорів
Засновник креативно-інвестиційної компанії Fedoriv Group
Андрій Федорів - батько найвідоміших українських брендів. Він вміє не просто створювати історії брендів, але і вселяти в них емоції. З рук Федоріва вийшли такі відомі бренди, як "Хортиця", "Нова пошта", "Ощадбанк", OLX, "Готово!", "ПУМБ", Casta, електронний сервіс державних послуг "Дія" та ін. Його бізнес - це не просто дизайн торгової марки, а комунікація про неї. Сьогодні він викладач, маркетолог і успішний бізнесмен в рекламній сфері. Засновник Fedoriv Group, до складу якої входять маркетингове Fedoriv Agency, івент-спейс Kooperativ Arena, робочий простір Kooperativ, освітні проекти Fedoriv Vlog і BrandFather, контент-агентство «Хроніка», консалтингова компанія Verter.digital transformation і благодійна «Фундація Дарини Жолдак». Fedoriv Group є інвестором медичного онлайн-хаба Doc.ua, бізнес-школи нової економіки Superludi і ін.
Любомир Остапів
Партнер iPlan.ua, засновник соціального проекту фінансової грамотності українців Сімейний Бюджет
Любомир Остапів — український письменник, економіст, сімейний фінансовий радник та консультант з управління фінансами, засновник блогу "Сімейний бюджет", партнер компанії фінансового консалтингу "iPlan". Має ступінь бакалавра економіки в Києво-Могилянській академії та Executive MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі. Склав усі іспити кваліфікації АССА. Він співпрацював/консультував Stanfy, Petcube, Hoshva Digital, Marchenko Danevych, SupportYourApp, Ecoisme, PromoRepublic та багато інших компаній. Знає все про те як зберегти та примножити родинний добробут.
Ігор Перція
Партнер фонду TA Ventures
Партнер фонду TA Ventures, в чиїй «колекції» понад 130 інвестицій в стартапи по всьому світу. Ігор керує закритим клубом ангельських інвесторів iclub.vc., є засновником лампового Telegram-каналу про інвестиції. На одній роботі шукає перспективні стартапи з України та СНД, допомагає їм вибудовувати маркетинг та продажі. На іншій - ділиться інвестиційними ідеями з учасниками клубу, серед яких є учасники першої сотні українського Forbes. У другій половині 2020 року ICLUB відкрив філії в Білорусі і Казахстані, на черзі - Дубай і Кіпр. Завдання Перції - знати кожного учасника в найбільшому київському клубі і допомогти йому зорієнтуватися в непростому світі венчурних інвестицій.
Ігор Перція
Партнер фонду TA Ventures
Партнер фонду TA Ventures, в чиїй «колекції» понад 130 інвестицій в стартапи по всьому світу. Ігор керує закритим клубом ангельських інвесторів iclub.vc., є засновником лампового Telegram-каналу про інвестиції. На одній роботі шукає перспективні стартапи з України та СНД, допомагає їм вибудовувати маркетинг та продажі. На іншій - ділиться інвестиційними ідеями з учасниками клубу, серед яких є учасники першої сотні українського Forbes. У другій половині 2020 року ICLUB відкрив філії в Білорусі і Казахстані, на черзі - Дубай і Кіпр. Завдання Перції - знати кожного учасника в найбільшому київському клубі і допомогти йому зорієнтуватися в непростому світі венчурних інвестицій.
Маргулан Сейсембаєв
Засновник освітньої платформи margulan.info. Керуючий партнер фонду Asadel Partners
Засновник освітньої платформи margulan.info. Керуючий партнер фонду Asadel Partners, інвестор, мандрівник, громадський діяч. Акціонер більше 20 компаній. Меценат, філантроп. Входить в 50 найвпливовіших бізнесменів - 2020 - Forbes Казахстан (21 місце)
Ольга Бондаренко
Голова ради НПФ "Взаємодопомога" та ВНПФ "ГАРАНТ-ПЕНСІЯ", адміністратором яких є "Ліга Пенсія"
Ольга має 18-ти річний досвід роботи у фінансовому секторі, займала посаду голови правління банку.
У 2019 році була радником Радником Міністра Соціальної політики України.
Є ідейною натхненницею формування системи недержавного пенсійного забезпечення, як конкуретного ринку, який забезпечує найкращі умови та сервіс вкладникам НПФ.
Як голова ради розвиває недержавні пенсійні фонди НПФ "Взаємодопомога" та ВНПФ "Гарант-Пенсія" від компанії "Ліга Пенсія" (Група компаній "ЛІГА").

Ольга Бондаренко експертно розбирається в усіх темах, які пов'язані з життям у пенсійному віці в Україні.
Вона є головою благодійного фонду Let's Help, створеного у 2015 році родиною Бондаренко.

Фонд Let's Help системно допомогає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні.
Під опікою фонду перебуває десятки тисяч літніх людей та 127 геріатричних пансіонатів в 10 областях України.
З ініціативи Ольги та під егідою фонду у 2021 році був проведений перший "Український пенсійний форум", одна з тем якого була присвячена пенсійним накопиченням.
Фонд Let's Help також працює над розвитком культури старіння в Україні та прагне забезпечити безбар'єрний доступ людей пенсійного віку до освіти.
З цією метою нещодавно відкрили Університет третього віку "ПРОТОН", який безкоштовно навчає пенсіонерів у 5 найбільших містах України.
Богдан Сидоренко
Директор Київської філії Фрідом Фінанс
• Практикуючий інвестор на фондовому ринку України, США
• 8-річний досвід роботи у сфері банківського та інвестиційного бізнесу
• Сертифікований спеціаліст Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України за напрямом «Торгівля цінними паперами»
Програма конференції

30 жовтня, субота
08:20 – 09:20
08:20 – 09:20
Реєстрація та ранкова кава
09:20 – 09:30
Привітальне слово організаторів
09:20 – 09:30
Привітальне слово організаторів
Іван Євтушенко - співзасновник Minfin.com.ua
Блок 1
Блок 1
«Як почати інвестувати»
09:30 – 10:00
Психологія інвестування: який ви інвестор, як перестати сумніватися і почати інвестувати
09:30 – 10:00
Психологія інвестування: який ви інвестор, як перестати сумніватися і почати інвестувати
Кір Горшков - Приватний інвестор, продюсер, підприємець
10:00 – 10:20
Інвестиції для початківців, що врахувати на старті. Типові помилки і як їх уникнути на реальних кейсах
10:00 – 10:20
Інвестиції для початківців, що врахувати на старті. Типові помилки і як їх уникнути на реальних кейсах
Василь Матій -Інвестиційний консультант, практик, керуючий активами 1st Family Office
10:20 – 11:20
Дискусія - «Шлях інвестора: огляд можливостей 2022, з чого почати?»

Питання до обговорення:
Як скласти свій інвест портфель: оптимальний, високоприбутковий - помірно ризиковий

Диверсифікація: валюта, країна, інструмент. На скільки широко потрібно диверсифікувати портфель

Мінімально необхідні суми для старту для різних варіантів інвестицій. Мій портфель, коли у мене 3000 доларів, 10 000долларов, 100 000 доларів

Несподівані ніші, які можуть принести надприбутки в перспективі найближчих 10 років

Чи варто тримати КЕШ і скільки.

Як вибрати фінансового посередника. Які гарантії в Україні є від регуляторних органів

Коли заходити. Коли фіксувати прибуток

10:20 – 11:20
Дискусія - «Шлях інвестора: огляд можливостей 2022, з чого почати?»

Питання до обговорення:
Як скласти свій інвест портфель: оптимальний, високоприбутковий - помірно ризиковий

Диверсифікація: валюта, країна, інструмент. На скільки широко потрібно диверсифікувати портфель

Мінімально необхідні суми для старту для різних варіантів інвестицій. Мій портфель, коли у мене 3000 доларів, 10 000долларов, 100 000 доларів

Несподівані ніші, які можуть принести надприбутки в перспективі найближчих 10 років

Чи варто тримати КЕШ і скільки.

Як вибрати фінансового посередника. Які гарантії в Україні є від регуляторних органів

Коли заходити. Коли фіксувати прибуток

Модератор:
Василь Матій - інвестиційний консультант, практик, керуючий активами 1st Family Office

Учасники:

Любомир Остапів
- партнер iPlan.ua, засновник соціального проекту фінансової грамотності українців Сімейний Бюджет

Михайло Федорів
- аналітик з фінансових ринків Мінфін

Дмитро Карпіловський
- автор і засновник компанії «УкрІнвестКлуб»»

Сергій Кравецкий
- СЕО компанії WOTAN, Голова Наглядової Ради «Корпоративний Інвестиційний Фонд АВІСТАР 2», інвестор, керуючий активами

Ольга Бондаренко - Голова ради НПФ "Взаємодопомога" та ВНПФ "ГАРАНТ-ПЕНСІЯ", адміністратором яких є "Ліга Пенсія"
Блок 2
Блок 2
«Інструменти і додатки для приватного інвестора»
11:20 – 11:40
Інвестиційні фонди: порівняння, переваги, ризики, прибутковість
11:20 – 11:40
Інвестиційні фонди: порівняння, переваги, ризики, прибутковість
Григорій Овчаренко - керуючий активами групи ICU
11:40 – 12:00
Заробляти на фондовому ринку України: міф чи реальність
11:40 – 12:00
Заробляти на фондовому ринку України: міф чи реальність
Олег Котанкін - Керівник інвестиційного відділу, Freedom Finance Ukraine
12:00 – 12:20
Інвестування в землю: як отримати багатий «урожай»?
12:00 – 12:20
Інвестування в землю: як отримати багатий «урожай»?
Богдан Яськів - Старший партнер, адвокат, к.ю.н. TOTUM
12:20 – 12:40
Інвестиції в первинну нерухомість. Як вкластися без непотрібного ризику
12:20 – 12:40
Інвестиції в первинну нерухомість. Як вкластися без непотрібного ризику
Володимир Копоть - Юрист, СЕО та засновник проекту Monitor. Estate
12:40 – 13:00
«Як заробляти на" цеглинах "- інвестиції в квадратні метри": ринок вторинної нерухомості, перспективи, смарт квартири. На що звертати увагу, скільки можна заробити, де вибрати об'єкт, як убезпечити себе від шахраїв

12:40 – 13:00
«Як заробляти на" цеглинах "- інвестиції в квадратні метри": ринок вторинної нерухомості, перспективи, смарт квартири. На що звертати увагу, скільки можна заробити, де вибрати об'єкт, як убезпечити себе від шахраїв

Олена Маленкова - Керуючий партнер в KDU Realty Group
13:00 – 13:20
Кредитні спілки чи МФО?
13:00 – 13:20
Кредитні спілки чи МФО?
Олександр Бондар - Голова спостережної ради КС "Український ощадний центр"
13:20 13:40
Криптокриза! Ви готові? Хто і як насправді заробляє на криптовалюті
13:20 13:40
Криптокриза! Ви готові? Хто і як насправді заробляє на криптовалюті
Михайло Рітчер - Керуючий активами, інвестор, співзасновник компанії "WOTAN"
13:40 – 14:00
Інвестиції в зарубіжні фондові ринки: як вибрати компанію, де перевірити, скільки можна заробити
13:40 – 14:00
Інвестиції в зарубіжні фондові ринки: як вибрати компанію, де перевірити, скільки можна заробити
Олександр Куліков - Заступник голови ради ПАРД
14:00 – 15:00
14:00 – 15:00
Обід
15:00 – 16:10
Дискусія - «Плюси і мінуси інвестиційних інструментів - розвіюємо міфи»

Питання до обговорення:
Криптовалюта - сьогодні і завтра: чи варта гра свічок і як не прогоріти?

Облігації: державні, корпоративні, єврооблігації. Що вибрати. Порівняння доходу і ризику

Як заробляти на агресивних інструментах інвестування і не прогоріти

На що звертати увагу при виборі компанії для інвестування в Україні та за кордоном. Які показники враховувати, що і де перевіряти. Фондовий ринок - ким регулюється і які є гарантії. Кому скаржитися, якщо що щось пішло не так

Звичні інвестподходи: золото, нерухомість, ОВДП. Що вигідніше? Чому деякі експерти кажуть, що в нерухомість інвестувати не варто?

IPO, preIPO, SPAC - що це за звірі, як і скільки на них можна заробити


15:00 – 16:10
Дискусія - «Плюси і мінуси інвестиційних інструментів - розвіюємо міфи»

Питання до обговорення:
Криптовалюта - сьогодні і завтра: чи варта гра свічок і як не прогоріти?

Облігації: державні, корпоративні, єврооблігації. Що вибрати. Порівняння доходу і ризику

Як заробляти на агресивних інструментах інвестування і не прогоріти

На що звертати увагу при виборі компанії для інвестування в Україні та за кордоном. Які показники враховувати, що і де перевіряти. Фондовий ринок - ким регулюється і які є гарантії. Кому скаржитися, якщо що щось пішло не так

Звичні інвестподходи: золото, нерухомість, ОВДП. Що вигідніше? Чому деякі експерти кажуть, що в нерухомість інвестувати не варто?

IPO, preIPO, SPAC - що це за звірі, як і скільки на них можна заробити


Модератор:
Олексій Козирєв - фінансовий експерт Minfin.com.ua

Учасники:

Михайло Рітчер - Керуючий активами, інвестор, співзасновник компанії "WOTAN"

Руслан Кильмухаметов - Директор, Ринки боргового капіталу ICU

Віктор Рогожа - Голова Правління КС "УОЦ"

Богдан Сидоренко - директор Київської філії - Freedom Finance Ukraine

Анатолій Топал - віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю

16:10 16:30
Податки для інвестора в Україні. За який вид інвестиції і скільки треба віддавати державі. Чи стосується податкова амністія вас, якщо ви не олігарх

16:10 16:30
Податки для інвестора в Україні. За який вид інвестиції і скільки треба віддавати державі. Чи стосується податкова амністія вас, якщо ви не олігарх

Володимир Гаркуша - Senior Partner K.A.C. GROUP Corporate Lawyers & Tax Advisors
16:30 17:00
Гроші йдуть за увагою. Ухвалення інвестиційних рішень на основі даних.
16:30 17:00
Гроші йдуть за увагою. Ухвалення інвестиційних рішень на основі даних.
Маргулан Сейсембаєв – Засновник освітньої платформи margulan.info. Керуючий партнер фонду Asadel Partners
17:00 – 18:00
Дискусія
«Філософія успішних інвесторів. Лайф сторі - куди і чому інвестують профі»17:00 – 18:00
Дискусія
«Філософія успішних інвесторів. Лайф сторі - куди і чому інвестують профі»Модератор:
Андрій Федорів - засновник креативно-інвестиційної компанії Fedoriv Group

Учасники:

Маргулан Сейсембаєв – засновник керуючої компанії Seimar Investment Group

Ерік Найман - засновник і керуючий партнер інвестиційної компанії HUG'S

Ігор Перция - партнер фонду TA Ventures

Костянтин Вайсман - CEO Fintech Treeum
18:00 – 21:00
18:00 – 21:00
Фуршет/нетворкінг Only VIP and Speakers
Організатор
Генеральний партнер
GOLD партнер
Експертний партнер
за підтримки:
для партнерів:
Стати партнером
☑ нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери, 23, Київ