Мінфін

Валюти, метали, нафта, акції – трейдинг дозволяє заробляти майже на всьому

Українці звикли уважно слідкувати за курсовими коливаннями, адже для багатьох це один із ключових індикаторів економічного здоров'я країни і безпеки своїх заощаджень. Мільйони людей у всьому світі так само уважно відстежують коливання валют. Тільки мотивація в них зовсім інша - адже зміна показників курсу означає можливість заробити на коливаннях.

За різними оцінками щоденно на валютних ринках відбувається операцій на суму до $5 трлн. Так само увагу інвесторів з усього світу привертають фондові та сировинні ринки. Участь у цих операціях беруть країни, великі корпорації та банки, інвестиційні фонди, а також приватні трейдери.

Чимало трейдерів розглядають таку діяльність не як основну роботу, а як можливість додаткового заробітку. Наприклад, за даними платформи для трейдингу binomo, 73% її користувачів працюють, а 14% суміщують трейдинг із навчанням.

Для тих, хто має інші заняття, особливо важливо, що займатись торгівлею можна у будь-який час – світові ринки працюють цілодобово.

Крім цього, трейдинг – це можливість ефективно управляти частиною свого капіталу, адже це дозволяє примножувати статки в прямому значенні цього слова.

Навчальна програма

Принцип роботи трейдера простий лише на перший погляд. Не маючи досвіду і необхідних знань та навичок важко буде вірно визначити, як змінюватиметься ціна активу та врешті отримувати дохід на зниженні чи зростанні його вартості.
Однак не слід поспішати вкладати гроші. Найперша порада, яку дають практично всі досвідчені трейдери новачкам – спершу розібратись як працює ринок і освоїти його аналіз.
Трейдинг - це не успіх в один клік. Це та робота, яка вимагає праці і відданості",
– наголошує трейдер Олександр Герчік.
З іншого боку, не варто думати, що трейдинг – це лише для «обраних», які мають економічну освіту та все життя працюють у фінансовій сфері. Освоїти його може будь-хто - головне наполегливість, готовність навчатись та вміння контролювати свої емоції, щоб надмірно не поспішати з інвестиціями.
Я не помітив значного взаємозв'язку між хорошою торгівлею та інтелектом. Деякі видатні трейдери досить розумні, а деякі - ні. Деякі неймовірно інтелектуальні люди стають жахливими трейдерами. Значно важливіша емоційна складова",
– переконаний відомий фінансист Вільям Екхардр.
Навчатись завжди простіше, коли всі необхідні матеріали зібрані в одному місці. Саме тому компанія binomo розмістила на своєму сайті відео-уроки з трейдингу. Їхній перегляд абсолютно безкоштовний як для нових відвідувачів сайту, так і вже для досвідчених трейдерів. Тому на цій платформі можна як почати навчання «з нуля», так і вдосконалювати свої навички.

Торгівельні стратегії

Досвідчені трейдери радять початківцям вчитись використовувати технічний аналіз для того, щоб зрозуміти, куди рухається ринок. Іншими словами – читати графіки.
Я завжди сміюся над людьми, які говорять, що ніколи не зустрічали багатого прихильника технічного аналізу. Я користувався фундаментальним аналізом протягом дев'яти років, але по-справжньому розбагатів лише як технар.
Мартін Шварц
американський трейдер
Початківцю така діяльність може здатись надто складною. Однак, це не так. Головне систематично виділяти трохи часу, щоб у всьому розібратись. Та й сучасні технології стануть у нагоді. Зокрема, на платформі binomo зібрано 10 популярних стратегій інвестиційного аналізу. Серед них є простіші, що підійдуть для новачків, та більш складні.

До того ж, трейдери можуть скористатись додатковими індикаторами та інструментами, наклавши їх на графік котирувань. Це спрощує розуміння трендів ринку.

Розберемо деякі зі стратегій, що пропонує binomo.

Стратегія «Слідопит» передбачає відслідковування трендів. Для того, щоб нею скористатись, потрібно встановити кілька індикаторів: Хвилі Боллінджера (демонструють моменти появи нових хвиль росту і зниження); RSI - Індекс відносної сили (показує максимальну силу зростання чи зниження ціни) і Ковзне середнє (демонструє поточний рух ціни).

Відслідковуючи ці показники, експерти радять купувати активи тоді, коли «ковзне середнє» перетнуло центральну лінію Боллінджера, рухаючись угору. Паралельно з цим індикатор RSI перетинає рівень перекупленості «70» вгору, що показує момент максимальної сили зростання.

Приклад такої ситуації зображено на графіку.
Окрему стратегію фахівці binomo пропонують обрати тим, хто торгує вночі, коли ринок більш спокійний і прогнозований та рухається з меншою амплітудою. Найперше, що потрібно – це провести лінії через показники мінімальних і максимальних котирувань. Далі все просто - при наближенні показників до верхньої межі цінового каналу, слід укладати угоди на його ослаблення і навпаки. Як це показано на графіку.
Навіть якщо в якийсь час котирування проб'ють визначений вами ціновий канал, вони все рівно з ймовірністю 90% повернуться до нього.

Водночас, повністю покладатись виключно на технічний аналіз – не ідеальна стратегія. До даних все ж таки треба ставитись критично. До того ж, треба завжди пам'ятати про те, що жодна торгівельна стратегія не дає 100% гарантії успішного результату.
Я використовую всі форми технічного аналізу, але пропускаю їх через свою інтуїцію. Я не вірю в математичні системи, підхід яких до ринку завжди однаковий. Використовуючи в якості «системи» себе, я постійно змінюю вхідні параметри, щоб отримувати той самий результат – прибуток",
– наголошує відомий трейдер Марк Вайнштайн.
Окрім аналізу графіків можна розглянути й іншу стратегію – торгувати «на новинах». Для тих, хто її обере, в економічному календарі на сайті binomo публікуються економічні новини, що впливають на вартість активів. Фахівці радять слідкувати за новинами, які можуть суперечити очікуванням. Наприклад, ви знаєте, що аналітики очікують, що за підсумками місяця у США скоротиться безробіття. На цьому очікуванні долар укріплювався. Однак, якщо після публікації даних виявиться, що безробіття зросло – американська валюта, швидше за все, здаватиме позиції.

Користуючись такою стратегією, трейдер укладає угоду після отримання даних, а тому знає, як вони співвідносяться з прогнозами. Для зручності використання цього методу на платформі binomo відображено важливість події, а також актив, на який вона матиме найбільший вплив.

Практичне навчання

Ще одна порада, яку дають фахівці – завжди починати торгівлю не на справжньому, а на демо-рахунку. Лише навчившись торгувати на ньому, можна вкладати і власні кошти.
Я завжди визначаю свої ризики, тому мені не потрібно про них хвилюватися.
Тоні Саліба
відомий фінансист
Найкращий же спосіб мінімізувати ризики – це використовувати демо-гроші для того, щоб потренуватись в укладанні угод. Це дозволяє спокійно відпрацьовувати різні торгівельні стратегії та знайти оптимальну для себе.

До того ж, завдяки цьому процес навчання трейдингу стає значно цікавішим, оскільки поєднується із «практичними заняттями».
Після реєстрації на платформі binomo кожен трейдер отримує доступ до демо-рахунку на суму 30 тис. грн. Мінімальна ж сума, на яку можна здійснювати операції – 30 грн. Тому можна не хвилюватись, що демо-рахунок буде вичерпаний, а спокійно тренуватись на ньому. У будь-якому випадку, демо-рахунок можна оновити й продовжити навчання, якщо у цьому буде потреба.

Як обрати платформу для трейдингу

Для того, щоб обрати платформу для трейтингу, потрібно зрозуміти, чи надійна вона, та чи зручно нею користуватись. Для прикладу розглянемо компанію binomo.
Це велика компанія, що працює в 133 країнах і щоденно нею користується майже 1 млн трейдерів.

Водночас, робота в Україні – серед пріоритетів платформи. Тому сайт компанії перекладено як українською, так і російською мовами. Ефективно працює також служба підтримка українських клієнтів. Зі своїми запитаннями можна звертатись у чат на платформі.

Реєстрація на платформі відбувається за лічені хвилини. Все, що потрібно – ввести електронну пошту та пароль. Як варіант можна автоматично зареєструватись через свій фейсбук або ж Gmail. Для того, щоб убезпечити акаунт, компанія проводить верифікацію нових користувачів – на електронну пошту надійде лист із посиланням, за яким треба підтвердити своє бажання зареєструватись на сайті.

Для тих, хто звик частіше користуватись смартфоном, а не комп'ютером – є мобільний додаток binomo. Він доступний на Android та iOS.

Через платформу binomo можна здійснювати операції з найпопулярнішими валютними парами. Зокрема, доступні американський, канадський та австралійський долари, євро, англійський фунт, єна тощо. Крім цього, можливі операції з ключовими криптовалютами, золотом, сріблом, нафтою, фондовими індексами та акціями найбільших компаній.

Для того, щоб почати торгувати на binomo, великих грошей не потрібно. Мінімальна сума, яку потрібно внести – 300 грн. В залежності від внесеної суми, відкриваються різні типи рахунків та передбачені додаткові бонуси. Наприклад, рахунок Gold (для тих, хто вніс від 15 тис. грн.) передбачає 5% кешбеку – повернення частини інвестицій, якщо ви закрили їх у «мінус», та страхування коштів.

Якщо ж відкрити рахунок VIP, то кешбек збільшиться до 10%, а також можна буде розраховувати на інші приємні подарунки. Зокрема, можливість в певний час укладати безризикові угоди.

Зарахувати кошти на рахунок можна через ряд електронних гаманців або ж скориставшись банківською карткою Visa чи MasterCard. Все, що для цього потрібно – це обрати суму, на яку ви бажаєте поповнити рахунок. Тут відразу ж буде вказано бонус, який ви отримаєте за поповнення.
Вивести кошти можна на той самий рахунок, з якого відбувалось поповнення.

Одна з важливих особливостей платформи binomoрозмір мінімальної купівлі активів становить лише 30 грн. Таким чином, трейдери, які тільки закінчили навчання і перейшли з демо-рахунку на власний, великими сумами не ризикують.

Досвідчені трейдери попереджають, що легких грошей на цьому ринку отримати не вдасться. Великих же висот досягнуть ті, хто готовий навчатись і працювати, не опускаючи рук.
Заробляйте
гроші всюди!
З додатком Binomo для iOS та Android ви зможете заробляти в будь-який час і в будь-якому місці. Тримайте руку на пульсі: миттєва інформація про закриття угод, акцій та турніри.

© 2008-2020 ТОВ "МiнфiнМедiа". Код ЕГРПОУ: 35506859
Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки з гіперпосиланням виду: www.minfin.com.ua
Телефон: (044) 392-47-40
Дзвінок в межах території України з усіх номерів операторів мобільного та міського зв'язку за тарифами операторів
Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 09:00 до 18:00
Юридична адреса: Україна, Київ, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 поверх