Мінфін

Куди інвестувати в Україні у 2020 році?

Маючи у розпорядженні вільні фінанси, людина має підібрати максимально корисний варіант інвестування. У сучасному світі існує величезна кількість фінансових активів, проте далеко не всі вони гарантують великий заробіток. Ця стаття допоможе інвестору визначити свої оптимальні інструменти і збагатитися на вкладенні фінансів. Фахівці компанії LBLV розкажуть, куди інвестувати у 2020 році і як скоротити поточні ризики.

Плюси і мінуси інвестування

Щоб стати грамотним інвестором, людина повинна розумітися на економіці своєї країни і особливостях приватного капіталовкладення. Кожен громадянин України, який бажає примножити вільні кошти, повинен вивчити переваги і недоліки інвестингу.
Фахівці lblv.ru виділяють наступні переваги інвестування:
З'являється можливість збільшити капітал у кілька разів.
Маючи певну суму, інвестор може заробити за допомогою неї більше грошей, які дозволять досягти мети і розширити потенційні можливості. Людина знаходить фінансову незалежність і стає більш щасливою.
Інвестор позбавляється від впливу інфляції.
У кожній країні відбувається поступове знецінення нацвалюти, і Україна не є винятком. Отримуючи заробіток, що перевищує інфляційний рівень, вкладник мінімізує ризики і перетворює потенційні збитки у фактичний прибуток.
Створення пасивного доходу.
При інвестуванні великої суми є можливість вийти на пасивний заробіток. Якщо людина правильно розподілить капітал, вона буде регулярно виводити відсотки і покривати за рахунок них існуючі витрати. Грамотні інвестори не потребують роботи, адже вони отримують хороший прибуток за рахунок капіталовкладень.
Доступність.
На даний момент кожен бажаючий може навчитися інвестуванню та стати професіоналом у даній царині. Ця професія є загальнодоступною і не вимагає спеціальної освіти. Так працюють багато трейдерів компанії LBLV, відгуки про яку вказують на прибутковість діяльності.
Інвестування дозволяє розширювати кругозір, отримувати нові навички і знання.
Людина, яка регулярно цікавиться міжнародним ринком і прагне відстежувати найважливіші новини, швидше навчиться керувати капіталом. Розпоряджаючись власними фінансовими ресурсами, вона не буде витрачати їх на непотрібні дрібниці. Грамотний інвестор швидше досягне мети і зможе здійснити заповітну мрію.
Існує безліч інвестиційних стратегій, серед яких можна вибрати найкращі варіанти.
Вкладник може підібрати оптимальну тактику, яка дозволить вийти на потрібний рівень заробітку. Якщо інвестор дотримується консервативної стратегії, він буде купувати відносно безпечні активи, що сприяють збереженню капіталу. Прихильники агресивних методик можуть вкласти фінанси у високоприбуткові стартапи з підвищеним ризиком. Таким чином, кожен власник капіталу підбере свій варіант.
Незважаючи на значну кількість переваг, у інвестування існують і недоліки. Перед тим, як купувати дорогі фінансові активи,
ЛБЛВ радить власнику капіталу ознайомитися з ризиками:
Існує ризик втрати коштів.
Якщо вкладник неправильно розпорядиться вільними фінансами, то швидко втратить їх. Злив капіталу часто призводить до емоційного занепаду і розчарування у житті. Якщо вкладені гроші не були вільними, то людина потрапляє в боргову яму, змушена відмовлятись від важливих покупок. Варто розуміти, що абсолютно кожен інвестиційний актив передбачає ризики. Не існує безпечних інструментів з гарантованою прибутковістю.
Інвестиційна діяльність вимагає стресостійкості.
Якщо людина буде занадто сильно хвилюватися, то не зможе приймати зважені рішення і швидко втратить капітал. Щоб правильно реагувати на стресові ситуації, інвестор повинен володіти навичками самоконтролю. Спокійні і зважені дії приведуть до позитивного результату, тоді як паніка сприяє скороченню капіталу. Перед вкладенням особистих коштів необхідно оцінити свою стресостійкість.
Широкий асортимент інвестиційних активів ускладнює вибір.
У сучасному світі існує величезна кількість інструментів, які можна використовувати для примноження капіталу. При цьому лише деякі з них є прибутковими, тоді як всі інші активи сприяють зливу депозиту. Щоб підібрати найефективніші інструменти, потрібно уважно ознайомитися з ними і проаналізувати цінові рухи.
Не дивлячись на те, що інвестиції в Україні є загальнодоступними, далеко не кожен може збагатитися на них.
Щоб досягти поставленої мети і збільшити стартовий капітал, людина повинна вивчити основи економіки і багато інших галузей. Грамотний інвестор розуміє, як здійснюються цінові рухи, а тому може передбачати їх. Для досягнення успіху новачкові доведеться прочитати багато книг, пройти повноцінне навчання і скласти особисту інвестиційну стратегію.
Тепер читач розуміє, в чому полягають переваги та недоліки інвестингу. Приймати остаточне рішення варто лише після того, як людина проаналізувала власні перспективи і переконалась у наявності спеціальних знань.

Як правильно інвестувати?

Більшість вкладників не досягає поставлених цілей, адже їх дії не відрізняються послідовністю. Щоб регулярно збагачуватися на інвестуванні, потрібно підійти до цього серйозно і приділяти достатньо часу.
Використовуючи такі правила, новачок швидше досягне успіху і скоротить поточні ризики:
Вкладайте лише вільні фінанси.
Інвестор не зможе спокійно розпоряджатися сумою, від якої безпосередньо залежить його власне життя. Щоб знизити психологічне напруження і досягти максимального рівня прибутку, рекомендується використовувати ті гроші, які знаходяться на зберіганні і не впливають на якість життя вкладника.
Ставте цілі.
Щоб інвестувати, необхідно чітко розуміти свої наміри. Подумайте про те, як плануєте розпорядитися отриманим заробітком. Гроші дозволяють здобути незалежність, поліпшити своє життя, зробити довгоочікувану покупку або відправитися у цікаву подорож. Виставлення мети допоможе сконцентрувати увагу на її досягненні, підвищити працездатність і стресостійкість. При виникненні труднощів варто пам'ятати про те, чого можна досягти завдяки збільшенню заробітку. Таким чином, людина стає більш працьовитою і наполегливою.
Складайте план.
Хаотичні дії зазвичай не приносять позитивного результату, тому новачкові слід визначити послідовність етапів у складанні інвестиційного портфеля. Розуміючи свої цілі, можна виділити відповідну тактику і дотримуватися її у міру прийняття торгових рішень. Стратегія повинна визначати потенційний рівень ризику, планувати доходи і враховувати тип відповідних активів.
Реінвестуйте отриманий заробіток.
Ця рекомендація особливо актуальна на початковому етапі. Отримуючи невеликий прибуток, людина може бездумно витратити його або реінвестувати в інші проекти. Таким чином, вона збільшить свої шанси на збагачення і прискорить процес накопичення капіталу.
Диверсифікуйте вкладення.
Оскільки не існує абсолютно надійних активів, інвестору рекомендується придбати кілька інструментів і убезпечити за рахунок них капітал. Перш за все, слід купувати цінні папери з різних галузей. На сайті lblv.com можна підібрати кращі інвестиційні активи. Коли одна сфера діяльності буде знаходитися у занепаді, прибуток з інших дозволить перекрити існуючі збитки. Завдяки такій диверсифікації вкладник підтримує безпечне зберігання та примноження коштів.
Розуміючи, як правильно розпорядитися наявними фінансами, новачок визначить відповідну стратегію поведінки і вийде на більш високий рівень заробітку.

Топ-5 інвестиційних ідей на 2020 рік

Переймаючись питанням про те, як заробити на інвестиціях у 2020 році, людина знайде безліч варіантів. Щоб заощадити час, LBLV пропонує ознайомитися з кращими ідеями для капіталовкладень у цьому році. Використовуючи ці інвестиційні активи, власник капіталу зможе продуктивно працювати і отримувати бажаний прибуток.

П'ять кращих варіантів для інвестування:
1
Нерухомість – житлові об'єкти і офісні приміщення завжди високо цінувалися.
Такий бізнес можна вважати безпрограшним, адже нерухомість у великих містах і обласних центрах завжди можна продати чи здати в оренду. Власник буде отримувати прибуток або поверне вкладені фінанси. Якщо країна продовжує розвиватися в економічному плані, то рівень цін на житлові об'єкти поступово зростає. Інвестор заробляє не тільки на оренді, але і на перепродажі свого житла.
2
ПІФ – відносно безпечний метод, однак його рекомендується використовувати лише з метою диверсифікації капіталу.
У фондові організації варто інвестувати до 10% капіталу. Таким чином, вкладник знижує поточні ризики і збільшує загальний прибуток.
3
Дорогоцінні метали – давній інвестиційний актив, який користується популярністю у консерваторів.
Він дає можливість надійно зберігати фінанси і добре підходить для довгострокових капіталовкладень. Як показує практика, з часом золото лише збільшує свою цінність, тому ризик отримання збитків у довгостроковій перспективі зводиться до мінімуму. Дорогоцінні метали рекомендується скуповувати в періоди економічної стабільності і продавати з настанням глобальної фінансової кризи.
4
Акції великих корпорацій – високоприбутковий інструмент з підвищеним рівнем ризику.
Щоб придбати цінні папери на міжнародній біржі, слід проаналізувати існуючу ринкову ситуацію. Якщо фірма має хороший потенціал зростання, то можна вкласти в неї частину власного капіталу. Найбільший прибуток приносять стартапи, однак передбачити розвиток тієї чи іншої компанії на старті проекту досить проблематично.
5
Ринок Форекс – міжнародний майданчик, забезпечує заробіток на фінансових спекуляціях.
На ньому тисячі людей примножують свій стартовий капітал і виходять на стабільний заробіток. Разом з тим, Форекс вважається дуже ризикованим ринком. Якщо людина зробить помилку у прогнозуванні цінових рухів, то втратить всю суму ставки. Починаючи діяльність на глобальному ринку, трейдер має уважно вивчити фактори, що впливають на переміщення цін.

Серед переваг ринку Forex виділяють високий рівень прибутку і загальнодоступність. Щоб почати торги на міжнародному майданчику, досить суми у кілька сотень доларів. Поріг входження зазвичай низький і залежить від конкретного брокера. У деяких брокерів він починається з 10-20 доларів.

Недоліком цього способу збагачення можуть вважатися високі ризики і необхідність тривалого навчання. Одним з перевірених брокерів є LBLV. Шахраї, які бажають заволодіти клієнтськими засобами без надання відповідних послуг, зустрічаються на фінансових ринках також часто, що теж потрібно враховувати. Новачкові слід уважно вивчити компанію перед внесенням особистих коштів.
Представлені варіанти допоможуть збільшити капітал і розширити сферу своїх знань.
Щоб зробити грамотні інвестиції 2020 року, необхідно ретельно підготуватися до них. Крім накопичення коштів рекомендується зайнятися вивченням теми. Можна прочитати кілька підручників з інвестування, подивитися відповідні відеоролики або пройти повноцінні курси. Допомога кваліфікованого фахівця прискорить процес навчання і дозволить перейняти практичний досвід.

Починаючи процес інвестування, не слід очікувати на швидкий успіх. Запасіться терпінням і періодично відстежуйте рівень прибутку. Прагніть контролювати свої емоції і діяти усвідомлено.
Представлені варіанти допоможуть збільшити капітал і розширити сферу своїх знань.
Щоб зробити грамотні інвестиції 2020 року, необхідно ретельно підготуватися до них. Крім накопичення коштів рекомендується зайнятися вивченням теми. Можна прочитати кілька підручників з інвестування, подивитися відповідні відеоролики або пройти повноцінні курси. Допомога кваліфікованого фахівця прискорить процес навчання і дозволить перейняти практичний досвід.

Починаючи процес інвестування, не слід очікувати на швидкий успіх. Запасіться терпінням і періодично відстежуйте рівень прибутку. Прагніть контролювати свої емоції і діяти усвідомлено.

© 2008-2020 ТОВ "МiнфiнМедiа". Код ЕГРПОУ: 35506859
Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки з гіперпосиланням виду: www.minfin.com.ua
Телефон: (044) 392-47-40
Дзвінок в межах території України з усіх номерів операторів мобільного та міського зв'язку за тарифами операторів
Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 09:00 до 18:00
Юридична адреса: Україна, Київ, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 поверх