Мінфін
СПЕЦПРОЕКТ

Як вигідно придбати
нерухомість у столиці

спецпроект

Як вигідно придбати
нерухомість у столиці

Завершення осіннього сезону:
акції від забудовників Києва

«Мінфін» перевірив, які акції презентували забудовники під кінець осені.

Незважаючи на тривожні новини про введення воєнного стану в Україні, справи на ринку новобудов йдуть своєю чергою. Забудовники запевняють клієнтів, що форс-мажорів не буде, і намагаються їх всіляко заспокоїти.

«Компанія працює в штатному режимі. У відділах продажів здійснюються консультації та проходить укладання договорів. Будівництво всіх об'єктів йде за графіком», — заявили в «Київміськбуді».

«Після введення правового режиму воєнного стану в частині областей України, Банк продовжує діяльність в звичайному режимі. Введення воєнного стану в частині областей України не вплине на якісне виконання банком зобов'язань з управління залученими коштами та контролю за дотриманням термінів виконання робіт на об'єктах будівництва», — стверджують у банку Аркада.

В цілому, кінець осені виявився досить щедрим на акції та спеціальні пропозиції для інвесторів.
✓ Знижки в ЖК «ЕВРИКА»
✓ Акція «Будинки зі знижкою»
✓ Акція «Клуб постійних клієнтів»

Банк «Аркада» скоротив кількість акцій: в силі лише «Знижки в ЖК Еврика». Це акційна пропозиція, в якій беруть участь будинки № 2,3,10,14,19,27,28 та 31. Знижки варіюються в діапазоні від 3% до 5% і залежать від розміру початкового внеску, а також площі квартири. Акція діє до 29 листопада.

Акція «Будинки зі знижкою» діє при інвестуванні житлових будинків в містечку малоповерхової забудови «Нова Богданівка» (Київська область, Обухівський район). Загальна сума кожного платежу, здійснюваного за рахунок власних коштів, зменшується на 5% (в умовах першого внеску 50% і більше) і на 10% — при повній оплаті. Знижка діє тільки на ті договори, які будуть укладені в період дії Програми лояльності — до 28 грудня (включно).

Також діє довгострокова програма лояльності «Клуб постійних клієнтів» з попередніх оглядів. Вона передбачає знижку 2% для клієнтів, які вже раніше купували квартиру у забудовника, або це робили їхні родичі.
✓ Знижка 10% у ЖК «Комфорт Таун»
✓ Знижка 20% у ЖК «Tetris Hall»

«К.А.Н. Девелопмент» надає знижку до 10% на квартири в ЖК «Комфорт Таун». Розмір дисконту залежить від безлічі показників: видових характеристик, поверху, площі, готовності будинку. Також є можливість оформити розстрочку до 5 років з початковим внеском від 10%.

Для покупців квартир в ЖК «Tetris Hall» в компанії підготували знижку 20% на квартири, що залишилися в першому будинку, який був зданий в експлуатацію в 2016 році.

Готові квартири першої черги продають за договором купівлі-продажу, в даному випадку можлива тільки повна оплата. На прикладі двокімнатних квартир, вартість квадратного метра з урахуванням дисконту складе в середньому 2500 доларів США.

У другій черзі, яка будується, за квадратний метр доведеться заплатити від 2300 доларів за квадрат. При цьому в другій черзі можлива безвідсоткова розстрочка від забудовника без подорожчання на термін до 9 місяців. Плановане введення в експлуатацію: грудень 2019 року.

Акційна пропозиція актуальна до кінця листопада.
✓ Акція «Кредит на 5 років від GEOS»
✓ Безвідсоткова розстрочка до липня 2019

Подарунки та акції новим власникам «Soho Residence» підготувала компанія ГЕОС. Тепер мінімальна ціна в комплексі від 20118 гривень за квадратний метр. На даний момент проходить акція для покупців, які купують квартири з 100% та 30% оплатою. Їм пропонують безвідсоткову розстрочку строком до липня 2019 року. Важливо звернути увагу, що ціни на неоплачені квадратні метри не фіксуються і можуть змінюватися.

У ЖК «Оранж Сіті» проходить акція «Кредит на 5 років від GEOS».

Умови такі:

 • перший внесок — 15%
 • фіксована відсоткова ставка — 12,9% річних (у гривні)
 • термін кредитування — від 3 до 5 років
 • без застави

Кредит на квартиру може оформити повнолітній громадянин України, якому знадобляться наступні документи:

 • паспорт та ідентифікаційний код
 • довідка з роботи за останні 12 місяців
 • або підтвердження своїх доходів і майна (щоб підтвердити платоспроможність)

Рішення про видачу кредиту приймається від 3 до 15 робочих днів. Скористатися цією пропозицією можна до кінця осені.
✓ Акція «Гарантована знижка на квартири 5%»
✓ Знижка 20% на паркомісця
✓ Знижка 50% на господарські приміщення
✓ Акція «Квартири в ЖК Edelweiss House в розстрочку до кінця грудня 2020 року»
✓ «Розстрочка. Заселення в 2019 році — оплата до 2021 року»
✓ «Фіксація ціни м² на півроку»
Компанія пропонує дві нові акції. Спеціальна пропозиція від «Укрбуд» в «Чорну п'ятницю» (і навіть довше) дає можливість придбати паркомісце або господарське приміщення на особливих умовах.

З 16 до 30 листопада 2018 року діє знижка 20% на останні паркомісця в комплексах: ЖК «Герцен Парк», ЖК «Старокиївський», ЖК «Парк хол «Горький», ЖК «Новопечерський Двір» і ЖК «Аристократ». Економія може скласти до 170 000 гривен (на прикладі ЖК «Аристократ»).

Також діє 50%-ва знижка на господарські приміщення в ЖК «Новопечерський Двір» і ЖК «Казка». Знижки актуальні за умови 100% оплати.

Акція «Квартири в ЖК Edelweiss House в розстрочку до кінця грудня 2020 року» передбачає перший внесок — від 25% вартості квартири і можливість виплатити залишок суми до кінця 2020 року. Покупці можуть обрати нове житло з більш ніж 300 квартир, зробити перший внесок, заселитися в 2019 році і виплачувати його вартість до 2020 року. Розстрочка безвідсоткова, але варто звернути увагу, що ціна прайсова і необхідно враховувати можливе підвищення цін. Є можливість виплатити вартість квартири достроково.

Ще одна пропозиція компанії — «Розстрочка. Заселення в 2019 році — оплата до 2021 року». Вона діє для житлових комплексів, які будуть готові до експлуатації в наступному році. Дана розстрочка розрахована на 30 місяців, довідка про доходи не вимагається.

Перший внесок — від 25% загальної вартості квартири, мінімальний щомісячний платіж від 16 095 гривень з можливістю дострокового погашення. Залишок вартості можна виплатити як до закінчення будівництва, так і після заселення. Акція діє до 30 листопада для 9-ти комплексів з понад 1 600 квартир.

Акція «Гарантована знижка на квартири 5%» від загальної вартості дозволить заощадити як при повній оплаті, так і при покупці в розстрочку. Акція діє для окремих квартир, в тому числі і для тих будинків, де є система розумного будинку CLAP. Знижка актуальна до кінця листопада в 14-ти комплексах і поширюється на більш як 2 800 квартир.

У семи комплексах компанії «Укрбуд» до сих пір діє пропозиція «Фіксація ціни м² на півроку». Простіше кажучи, це звичайна розстрочка в гривні, з початковим внеском від 50%. Частину вартості квартири, що залишилася, покупець оплачує рівними частинами щомісяця, за складеним графіком. Вартість квадратного метра фіксується на 6 місяців. Для комплексів, які будуть введені в експлуатацію раніше квітня 2019 року, період фіксації ціни і термін розстрочки можуть продовжити. Квартиру за фіксованою в гривні ціною можна обрати з 1100 варіантів.

У житлові комплекси, які будуть введені в експлуатацію раніше ніж через 6 місяців, можна заселятися після здачі будинку, продовжуючи виплачувати розстрочку.
✓ Безвідсоткова розстрочка від забудовника
на 18 місяців

Девелоперська компанія ZIM Capital Group повідомила своїм покупцям про підвищення цін з 1 грудня. У будинку №3 (в минулому огляді це був будинок №2) ЖК Paradise Avenue вартість квадратного метра зросте на 1 000 грн.

Заявлена дата введення в експлуатацію — навесні 2019 року. Доступна безвідсоткова розстрочка від забудовника на 18 місяців.
✓ Чорний тиждень зі знижками до 27%
✓ Знижки при 100% оплаті
✓ Вигідні умови кредитування до 20 років

Не всі акції від забудовників проходять успішно. Незвичайна акція на Хеллоуїн — 13% знижки на квартиру №666, у ЖК «Каховська», не змогла залучити покупців навіть зі знижкою 173 818 гривень.

Компанія, як і раніше, пропонує додаткову знижку 3-20% на квартири в житлових комплексах в Києві. Знижки діють як при повній оплаті, так і при оплаті квартири в розстрочку. При 100% оплаті знижка максимальна. Але навіть при внесенні суми від 30% забудовник надасть знижку, хоч і трохи менше, ніж при повній оплаті.

Київміськбуд пропонує інвестувати в нерухомість вигідно: заповнюйте заявку і отримуйте консультацію про дохідність об'єкта, що цікавить, в зручний час.

Хоча Чорна п'ятниця закінчилася, в Київміськбуді проголосили Чорний тиждень. До 30 листопада у клієнтів є можливість придбати квартиру зі знижкою до 27%. Знижки діють на окремі квартири в таких ЖК:

 • ЖК «Лейпцизька»
 • ЖК «Гарматна»
 • ЖК на проспекті Академіка Глушкова
 • ЖК на проспекті Соборності (Воз'єднання)
 • ЖК «Французький квартал»
Також зі знижкою можна придбати комерційні приміщення в Деснянському, Дарницькому, Солом'янському та Печерському районах Києва.
Тест: Як добре ви орієнтуєтеся устоличній нерухомості?
✓ Знижки до 20% в ЖК Нова Англія
Група компаній «Royal House», як і раніше, пропонує знижки до 20% в ЖК Нова Англія до кінця місяця.

Спецпропозиція буде діяти для покупців, які оплатили повну вартість квартири.
✓ Акція «Happy-пропозиція для сімей»
✓ Вигідні умови кредитування до 20 років

У компанії Saga Development до кінця листопада ще актуальна акція Happy-пропозиція для сімей, про яку ми писали в попередньому огляді.

Saga Development співпрацює з банком Глобус і пропонує скористатися кредитом терміном до 20 років. У ЖК San Francisco Creative House кредит до 20 років з відсотковою ставкою 5,9% річних, а початковий внесок від 20%. Умови розраховуються індивідуально для кожної квартири.

Оновлені умови кредитування і при покупці квартири в житловому районі Rybalsky. Мінімальна відсоткова ставка становить 6,4% річних на перші 12 місяців, сума першого внеску стартує від 20%.
✓ Акція «Сезон подарунків у ЖК Park Avenue VIP»
✓ Вигідні умови кредитування до 20 років

Акція «Сезон подарунків в ЖК Park Avenue VIP» дійсна до кінця осені. Паркінг за півціни в зданому будинку №4 і оплата квартири після здачі будинку, з авансом від 10 000 доларів США, для покупців квартир будинку №5.

Детальніше про все — в минулому випуску акцій.
✓ Знижка 10% на останні 2-кімнатні квартири
Знижка 10% на останні 2-кімнатні квартири від забудовника Юкон-С діє до кінця місяця.

У житловому комплексі клубного типу «Комфорт Сіті» другий будинок майже готовий і зараз йдуть внутрішні роботи.
МіНФіН
Дані взяті з сайтів забудовників-учасників Рейтингу київської нерухомості, а також найбільш цікаві акції від інших великих будівельних компаній.
Докладні консультації про діючі акції та ціни на квартири можна отримати у відділах продажів ЖК.
Анна Максимова
Журналіст Мінфін
© Минфин, 2008—2018
Копирование и размещение материалов на других сайтах разрешается только с гиперссылкой вида:www.minfin.com.ua

Юридический адрес: Украина, Киев, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 этаж

Правила пользования
Помощь
 • Что даёт регистрация
 • Блог Минфина
 • Вакансии
 • Карта сайта
 • Реклама
 • О сайте и редакции