Мінфін
спецпроект

Як вигідно придбати
нерухомість у столиці

Новорічні знижки та подарунки від забудовників

Переддень Новорічних свят - особливий час. Все в передчутті чудес і подарунків. Торгові центри та магазини ваблять яскравими оголошеннями про знижки та сюрпризи. Ринок нерухомості - не виняток.

«Мінфін» дізнавався, чим збираються порадувати своїх покупців забудовники і наскільки щедрі подарунки та знижки готові вони запропонувати напередодні нового 2019 року.
✓ Знижки в ЖК «ЕВРИКА»
✓ Акція «Будинки зі знижкою»
✓ Акція «Клуб постійних клієнтів»
✓ Акція «Квартира для героя»
✓ Акція «Паркувальні місця зі знижкою»

Забудовник доповнив список житлових комплексів, для яких діє «Клуб постійних клієнтів». Тепер в нього входять «ЖК Патріотика», «Патріотика на озерах», ЖК «Еврика», ЖК «Касіопея» і містечко малоповерхової забудови «Нова Богданівка» (Київська область, Обухівський район).

В рамках програми банк надає знижку в розмірі 2% на кожен платіж за квартиру. У ЖК «Касіопея» знижка діє і на паркомісця. В акції беруть участь всі власники квартир і їх найближчі родичі (перша ступінь спорідненості), які раніше інвестували в нерухомість від Банку «Аркада».

Програма лояльності може бути припинена достроково, але попередня дата її закінчення - в понеділок, 31 грудня 2018 року.

Акція «Квартира для героя»

Чотири житлових комплекса приймають участь в пропозиції для захисників нашої країни — «Квартира для героя». Програма передбачає знижку в розмірі 10% від загальної вартості квартири для учасників АТО, «Операції об'єднаних сил» та членів сім'ї загиблих.

В кожному ЖК акція діє на окремі будинки.

Термін дії:

● Житловий масив «Патріотика» до 31.12.2022 року,
ЖК Касіопея до 31.12.2018,
«Патріотика на озерах» до 31.12.2022 року, програма лояльності діє для всіх клієнтів, що уклали договір ФФБ після 15.05.2018 року.
ЖК «Еврика» до 31.12.2020 року включно.

Пропозиція буде діяти до введення житлового будинку в експлуатацію, за умови наявності квартир для інвестування.

Акція «Паркувальні місця зі знижкою»

Діє в підземному паркінгу ж/б №2 в ЖК «Касіопея» і передбачає 10% знижку при повній оплаті. Додатково можна отримати знижку 2% за програмою лояльності «Клуб постійних клієнтів». Акція діє до 26.12.2018 року (включно).

«Знижки в ЖК Еврика»

Це акційна пропозиція, в якій беруть участь будинки № 2,3 (на квартири площею більше 440 м2), 10,14, 15, 16, 19, 27, 28 і 31. Знижки варіюються в діапазоні від 3% до 5% і залежать від розміру початкового внеску, а також площі квартири. Акція діє до 26 грудня.

Акція «Будинки зі знижкою»

Діє при інвестуванні житлових будинків в містечку малоповерхової забудови «Нова Богданівка» (Київська область, Обухівський район). Загальна сума платежу за будинок зменшується на 19% за умови повної оплати. Додатково можна отримати знижку 2% за програмою «Клуб постійних клієнтів». Знижка діє лише на ті договори, які будуть укладені в період дії Програми лояльності - до 28 грудня (включно).
✓ Знижки до 15%
✓ Вигідні умови розстрочки

«К.А.Н. Девелопмент» надає знижку 15% на всі квартири в ЖК «Республіка» до 31 грудня. Розстрочку до 7 років з першим внеском від 10% також пропонують покупцям квартир в цьому комплексі.

У ЖК «Tetris Hall» підготували передноворічну акцію: від 2019 доларів за метр квадратний. Пропозиція буде діяти до 27 грудня цього року.
✓ Акційні знижки до 5% на квартири
✓ Акційні умови розстрочки

Компанія GEOS дарує знижку 3% на акційні квартири в ЖК «Alter Ego» та дизайн-проект в подарунок при покупці квартири до 31 грудня. Компанія також пропонує оновлені умови розстрочки до вересня 2019 року.

У ЖК «Cardinal» акція на 3-кімнатні квартири вище 7 поверху: при будь-якій формі оплати - знижка 5%. Акція діє до 29 грудня 2019 року.

Також компанія пропонує 10% знижки на паркомісця. Оновлені умови розстрочки до 01 червня 2019 року.

Акційні умови розстрочки на 3-кімнатні квартири в ЖК «Family & Friends»: початковий внесок від 20%. Розстрочку можна оформити до 15 жовтня 2021 року.
«Новорічні знижки на паркінг»
✓ Акція «Потрійна вигода»
✓ Програма «Великій родині – великі знижки»
Акція «Новорічні знижки на паркінг»

Корпорація «Укрбуд» пропонує спеціальні новорічні знижки на паркомісця до 31 січня 2019 року. Знижка в розмірі 10% від поточної ціни на день укладення договору надається при повній оплаті. Акція діє тільки для окремих паркомісць в 6 житлових комплексах:

ЖК «Новопечерський Двір»
ЖК «Парк-холл «Горький»
ЖК «Герцен Парк»
ЖК «Новомостицький»
ЖК «Козацький»
ЖК «Харьківський»


Акція «Потрійна вигода»

Нова акція в рамках якої компанія пропонує придбати нове житло, отримавши при цьому «Потрійну вигоду»:

1. До 31 січня 2019 років є можливість заощадити 5% від суми першого внеску, який повинен бути не менше 25%. Чим більше перший внесок, тим більша знижка.

2. Квартиру за фіксованою в гривні ціною (без урахування знижки на перший внесок) можна придбати в 9-ти комплексах. Поточна вартість квадратного метра не залежить від зміни курсу валют і від підвищення ціни за квадратний метр у забудовника.

Протягом 6 місяців (до 10.06.2019) клієнти можуть оплачувати вартість квадратних метрів обраної квартири за фіксованою прайсовою ціною. При цьому варто звернути увагу, що фіксується поточна ціна (без знижки), що діє на дату укладення договору.

3. Додаткова розстрочка від забудовника на термін до 30 місяців з дати підписання договору. Довідка про доходи і поручитель не потрібні. Доступно дострокове погашення без штрафних санкцій.

Навіть після введення будинку в експлуатацію і заселення в квартиру можна буде продовжити виплачувати її вартість.


Програма «Великій родині – великі знижки»


Цю програму підготували спеціально для сімей з дітьми.

Розмір знижки на квартиру від Укрбуд залежить від кількості дітей до 18 років в сім'ї, що купує квартиру:

● 5% за одну дитину
● 8% — двох дітей
● 11% — трьох дітей
● 14% — 4 карапуза
● 17% — п'ять причин для щастя батьків
● Якщо дітей більше, то (5+3+3+3...) - % без обмежень

Знижка надається при 100% оплаті та діє на окремі квартири в 7 ЖК:

ЖК «Академ Парк»
ЖК «Новомостицький»
ЖК «Козацький»
ЖК «Старокиївський»
ЖК «Микитська Слобода»
ЖК «Артемівський»
ЖК Country House
✓ Новорічна знижка 2,019% на всі квартири
Девелоперська компанія ZIM Capital Group вирішила порадувати своїх клієнтів знижкою до нового 2019 року в розмірі 2,019%. Пропозиція буде діяти до кінця цього року і тільки за умови повної оплати. Поширюється на всі квартири компанії в споруджуваних ЖК.

Для покупців квартир в комплексі «Forest Park» можлива розстрочка від забудовника до 10 місяців.
✓ Новорічні знижки від 8 до 30%
✓ Програма кредитування «Від мрій – до дій»

«Київміськбуд» оголосив про новорічні знижки від 8 до 30% на деякі об'єкти нерухомості. В акції беруть участь квартири на вулицях Просвітництва, Василя Тютюнника, Сергія Данченка, Академіка Глушкова, Лейпцигській, Марини Цвєтаєвої та інші.

Знижки також діють на комерційну нерухомість за адресами: вулиці Бориса Гмирі, Златоустівська, на проспекті Соборності, проспекті Лобановського, бульварі Перова, Анни Ахматової та ін.

Акція поширюється і на творчі майстерні по вул. Осіння і проспекті Академіка Глушкова.

З повним переліком об'єктів можна ознайомитися в таблицях.


Програма кредитування «Від мрій – до дій»

Тепер кредит на покупку квартири від КМБ спільно з Кристалбанком можна отримати під 0,01% річних, максимум за 7 робочих днів.

Пільгова відсоткова ставка діє 18 перших місяців кредитування. Можливе дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій і без будь-яких обмежень, щомісячні комісії відсутні. У банку немає вимог щодо додаткового забезпечення, клієнтові не потрібно витрачатися на оцінку нерухомості.
Тест: Як добре ви орієнтуєтеся устоличній нерухомості?
✓ Знижки до 19% в ЖК Нова Англія
Група компаній «Royal House» пропонує знижки до 19% в ЖК Нова Англія.

Спецпропозиція буде діяти для покупців, що сплатили повну вартість квартири.
✓ Святкові подарунки
✓ Акція «Happy-пропозиція для сімей»

Saga Claus підготувала спеціальні умови покупки квартири в своїх житлових комплексах, а також багато цікавих подарунків. Акційні пропозиції будуть діяти до 31 грудня.

ЖК Rybalsky

При покупці в розстрочку житла в будинку №11 ЖК Rybalsky його вартість не буде змінюватися протягом наступних 11 місяців. У новому будинку площа квартир варіюється від 40,45 м² до 165,39 м². Серед планувань є як однокімнатні, так і дворівневі чотирикімнатні квартири з терасами, двома ванними кімнатами і вбиральнями. Окрема перевага будинку - вид на канал.

При покупці квартири в даному ЖК, Saga Development дарує гроші на поїздку в один з найпопулярніших курортів України - Буковель.

Крім того, кожному покупцеві чотирикімнатної квартири компанія в цьому році дарує абонемент в спортивний клуб «5 елемент». У Rybalsky площа чотирикімнатних квартир варіюється від 95 м² до 184 м². Акції діють до 31 грудня.

Інші подарунки

Кожному покупцеві пентхауса в New York Concept House компанія дарує подорож на двох в Нью-Йорк. П'ята авеню, Уолл-стріт, Медісон-авеню і Таймс-сквер - знамениті вулиці Манхеттена, які можуть стати must visit точками в туристичному маршруті щасливчиків. Пентхауси розташовані на 21-му поверсі житлового комплексу. Це дво- і трирівневі квартири з терасами.

При покупці окремих квартир в Chicago Central House та Resident Concept House в подарунок кожному клієнту 12 місяців занять у спортивному клубі «Гран-Прі», який розташований на Володимирській вулиці.

Протягом грудня ЖК San Francisco Creative House дарує інвесторам знижки на квартири і паркомісця. Крім того, кожному покупцеві квартири в подарунок обіцяють поїздку в Буковель.У ЖК Happy House продовжили акційну пропозицію, про яку ми писали в попередньому огляді акцій - Happy-пропозиція для сімей. Тепер скористатися happy-пропозицією можна на постійній основі.

Молодим сім'ям та сім'ям з дітьми компанія пропонує розстрочку на 2, 3 і 4-квартиру з фіксованою вартістю. Умови:

● Для молодих сімей пільговий період без подорожчання складає 6 місяців;
● Для сімей з однією дитиною - 12 місяців;
● Для сімей з двома дітьми ціна квартири буде зафіксована до закінчення будівництва;
● Для сімей з трьома і більше дітьми вартість обраного житла не буде змінюватися до закінчення будівництва, а мінімальний початковий внесок складе всього 10%.

Пропозиція діє для молодих сімей за наявності свідоцтва про реєстрацію шлюбу, а також для сімей з дітьми до 16 років при наявності свідоцтва про народження дитини. Спеціальна ціна буде залежати від площі квартири і обраних умов оплати.
✓ Акція «Сезон подарунків у ЖК Park Avenue VIP»
Компанія продовжує акцію «Сезон подарунків в ЖК Park Avenue VIP». При покупці квартир загальною площею від 100 метрів квадратних, покупці отримують можливість придбати паркінг за півціни в зданому будинку №4. Вартість квадратного метра в даному житловому комплексі залежить від поверховості, виду і планування квартири.

Для покупців квартир будинку №5, забудовник пропонує розстрочку. Аванс - $10000. Решту суми можна буде оплатити після введення будинку в експлуатацію.
✓ Знижка 15% на останні квартири
Тільки до 31 грудня знижка 15% на останні 3 квартири від забудовника Юкон-С в житловому комплексі клубного типу «Комфорт Сіті». У комплексі другий будинок майже готовий, зараз йдуть внутрішні роботи.
✓ Знижка 10% на готові квартири
ЖК «Jack House» - знижка 10% на готові квартири від Taryan Group. Будинок був зданий на початку 2018 року.
✓ Знижки до 25% на акційні квартири
У ЖК Камертон від будівельної групи «Фундамент» при купівлі квартири в розстрочку або при 100% оплаті - знижка до 25% на акційні планування.

Перший внесок - від 20% з можливістю оплати до кінця 2019 року. Акція діє до 7 січня 2019 з правом дострокового погашення.

Акційна розстрочка на квартири у Welcome Home на Стеценко та Welcome Home на Ревуцького. Тепер з фіксацією ціни в національній валюті. Перший внесок - від 50% і термін виплати до кінця 2019 року.

Вартість квартири у Welcome Home на Стеценко - від 14900 метр квадратний. У продажу остання черга будівництва проекту.

Останні квартири в продажу Welcome Home на Ревуцького - від 15900 грн за квадратний метр.
✓ Знижки до 20,19%
Знижки в «Метрополіс»

Спеціально до Нового року житловий комплекс «Метрополіс» від DIM підготував спеціальну пропозицію. При покупці квартири до 27 грудня 2018 року із першим внеском від 10% інвестори отримують знижку від 12%. Розмір максимальної знижки - до 20,19%.

ЖК «Автограф»


DIM Group підготував цікаву пропозицію для тих, хто розглядає 2-рівневі квартири в ЖК «Автограф».

З 1 по 29 грудня 2018 р. є можливість скористатися спеціальною пропозицією на 2-рівневі квартири. Покупці можуть зробити вибір при покупці квартири: або знижка до 950 000 гривен, або паркінг і комора в подарунок.

У ЖК «Новий Автограф» до 28 грудня діють 10% знижки на 10 квартир. На одному квадратному метрі можна заощадити до 4800 грн, а на окремій квартирі - до 450 тисяч гривень.

Для інвесторів житлового комплексу «А52»: при покупці квартири з першим внеском від 50% інвестори отримають знижку до 18% (на акційні квартири). Пропозиція дійсна до 27 грудня 2018 року.
МіНФіН
Дані взяті з сайтів забудовників-учасників Рейтингу київської нерухомості, а також найбільш цікаві акції від інших великих будівельних компаній.
Докладні консультації про діючі акції та ціни на квартири можна отримати у відділах продажів ЖК.
Анна Максимова
Журналіст Мінфін
© Минфин, 2008—2018
Копирование и размещение материалов на других сайтах разрешается только с гиперссылкой вида:www.minfin.com.ua

Юридический адрес: Украина, Киев, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 этаж

Правила пользования
Помощь
  • Что даёт регистрация
  • Блог Минфина
  • Вакансии
  • Карта сайта
  • Реклама
  • О сайте и редакции