Мінфін
спецпроект

Як вигідно придбати
нерухомість у столиці

Як забудовники починають рік.
Січневі акції та знижки

«Мінфін» підготував огляд акцій і спеціальних пропозицій від київських забудовників у січні.

Схоже, компанії ще не відійшли від новорічних свят. У більшості забудовників все ще діють минулорічні пропозиції. Тільки деякі з них вирішили порадувати покупців чимось новеньким. Але в цілому ситуація не радує — знижки на квадратні метри стали менше, а сума початкового внеску зросла.

Як писав «Мінфін», середні ціни на житло у 2018 році на первинному ринку нерухомості Києва зросли до 24 464 грн за квадратний метр. Житло подорожчало на 2% у порівнянні з 2017 роком.
✓ Знижки в ЖК «ЕВРИКА»
✓ Акція «Будинки зі знижкою»
✓ Акція «Клуб постійних клієнтів»
✓ Акція «Квартира для героя»

Програма лояльності «Клуб постійних клієнтів» від Банку «Аркада» перейшла без змін в новий рік. В даній акції беруть участь всі власники квартир та їх найближчі родичі (перша ступінь спорідненості), які раніше вже інвестували в квартири від Аркади. На кожен платіж за квартиру банк надає знижку в розмірі 2%. В акції беруть участь «ЖК Патріотика», «Патріотика на озерах», ЖК «Еврика», ЖК «Касіопея» і містечко малоповерхової забудови «Нова Богданівка» (Київська область, Обухівський район). Програма діє до 31 грудня 2019 року.

В рамках пропозиції «Квартира для героя» можна отримати знижку 10% від загальної вартості квартири. Акція діє для учасників АТО, «Операції об'єднаних сил» і членів сімей загиблих. У ній беруть участь 4 житлові комплекси. У кожному ЖК акція діє на окремі будинки.

Термін дії акції:

Пропозиція буде діяти до введення житлового будинку в експлуатацію, за умови наявності квартир для інвестування.

«Знижки в ЖК Еврика» — акційна пропозиція, в якій беруть участь будинки № 2, 3 (на квартири площею більше 440 м2), 10, 14, 15, 16, 19, 27, 28 та 31. Знижки варіюються в діапазоні від 3% до 5% і залежать від розміру початкового внеску, а також площі квартири. Додатково можна отримати знижку 2% за програмою лояльності «Клуб постійних клієнтів». Акція діє до 3114 січня.

Акція «Будинки зі знижкою» діє при купівлі житлових будинків в містечку малоповерхової забудови «Нова Богданівка» (Київська область, Обухівський район). Загальна сума платежу за будинок зменшується на 19% за умови повної оплати. Додатково можна отримати знижку 2% за програмою «Клуб постійних клієнтів». Знижка діє тільки на ті договори, які будуть укладені в період дії Програми лояльності — до 3114 січня (включно).
✓ Знижка 10% при повній оплаті
✓ Безвідсоткова розстрочка
Покупцям обіцяють знижку 10% при повній оплаті нової квартири в житлових комплексах Seven, Галактика, Варшавський Мікрорайон, «Ліпінка» та Варшавський Плюс.

Також девелопер пропонує розстрочку на 3 роки для споруджуваних об'єктів. Перший внесок — від 30% вартості, ставка — 0% річних, розмір платежу прив'язаний до курсу долара. Вартість квадратного метра залишається незмінною, крім випадків, коли метраж змінюється в паспорті БТІ. Пропозиція буде дійсна доти, поки не розпродадуть всі квартири.
Програма лояльності «Спасибі за довіру»
✓ Акція «Потрійна вигода»
✓ Програма «Великій родині – великі знижки»
✓ Акція «Новорічні знижки на паркінг»
Корпорація «Укрбуд» розпочала новий рік з приємних новин для покупців у 22-х житлових комплексах. Програма лояльності «Спасибі за довіру» передбачає знижку 10% на неоплачені квадратні метри для інвесторів, які раніше придбали житло в розстрочку. Але є одна умова: щоб отримати знижку, їм потрібно оплатити квартиру повністю до кінця місяця.

Програма лояльності актуальна з 8 січня 2019 року до 31 січня 2019 року.

Знижка не поширюється на оплату за додаткові метри по БТІ.

«Укрбуд» продовжив акцію «Новорічні знижки на паркінг» до 31 січня 2019 року. В її рамках клієнти отримують знижку 10% від ціни на день укладання договору за умови повної оплати. Акція діє тільки для окремих паркомісць в 6 житлових комплексах:

До кінця січня все ще діє пропозиція від компанії «Потрійна перевага», про якувже писав «Мінфін». «Минулорічна» акція «Великій родині — великі знижки» завершується 19 січня цього року.
✓ Знижки від 2 до 20%
Компанія пропонує додаткову знижку від 2 до 20% на квартири в житлових комплексах в Києві. Пропозиція діє за умови повної оплати житла. Якщо покупець внесе половину суми, він також може розраховувати на знижку, але її розмір буде скромнішим.

З Київміськбудом інвестувати в нерухомість вигідно: заповнюйте заявку та отримуйте консультацію про дохідність об'єкта, що цікавить.
Тест: Як добре ви орієнтуєтеся устоличній нерухомості?
✓ Знижки 10% в ЖК Нова Англія
Група компаній «Royal House» пропонує знижки до 19% в ЖК Нова Англія. Спецпропозиція діє для покупців, які оплатили повну вартість квартири.
✓ Святкові подарунки
✓ Вигідні умови розстрочки
✓ Happy-пропозиція для сімей
Saga Claus подовжив спеціальні умови купівлі житла в своїх комплексах.

При покупці в розстрочку квартир в будинку №11 ЖК Rybalsky, їх вартість залишиться фіксованою протягом наступних 11 місяців. У новому будинку площа квартир варіюється від 40,45 м² до 165,39 м². Є як однокімнатні, так і дворівневі чотирикімнатні квартири з терасами, двома ванними кімнатами та вбиральнями.

Покупцям квартир в цьому житловому комплексі Saga Development дарує гроші на поїздку в один з найпопулярніших курортів України — Буковель.

Крім того, кожному покупцеві чотирикімнатної квартири компанія подарує абонемент в спортивний клуб «5 елемент». Площа чотирикімнатних квартир в Rybalsky варіюється від 95 м² до 184 м². Акції діють до 15 січня.

Кожному покупцеві пентхауса в New York Concept House компанія дарує подорож на двох в Нью-Йорк. П'ята авеню, Уолл-стріт, Медісон-авеню та Таймс-сквер — знамениті вулиці Манхеттена, які можуть стати must visit точками в туристичному маршруті щасливчиків. Пентхауси розташовані на 21-му поверсі житлового комплексу. Це дво- і трирівневі квартири з терасами.

При покупці окремих квартир в Chicago Central House та Resident Concept House в подарунок кожному клієнту 12 місяців занять у спортивному клубі «Гран-Прі», який розташований на Володимирській вулиці.

В San Francisco Creative House компанія пропонує інвесторам знижки на квартири і паркомісця. Крім того, кожному покупцеві квартири в подарунок обіцяють поїздку в Буковель.

У ЖК Happy House продовжили акційну пропозицію, про яку ми писали в попередньому оглядіHappy-пропозиція для сімей. Тепер скористатися happy-пропозицією можна на постійній основі.
✓ Розстрочка з авансом в 10 000 $
Акційна пропозиція діє для покупців квартир фінального будинку комплексу — №5.
Розстрочка з авансом $10000. Решта — після введення будинку в експлуатацію.
✓ Знижки до 25% на акційні квартири
Акційна розстрочка на квартири у Welcome Home на Стеценко та Welcome Home на Ревуцького з фіксацією ціни в національній валюті. Перший внесок — від 50%, термін виплати — до кінця 2019 року.

Вартість квартири у Welcome Home на Стеценко — від 14900 грн за метр квадратний. У продажу остання черга будівництва проекту. У Welcome Home на Ревуцького — від 15900 за квадрат, в продажу останні квартири.
МіНФіН
Дані взяті з сайтів забудовників. Докладні консультації про діючі акції та ціни на квартири можна отримати у відділах продажів ЖК. При підготовці огляду «Мінфін» вивчав пропозиції від забудовників — учасників Рейтингу київської нерухомості.
На сторінці «Бонус до депозиту» тепер можна розрахувати інвестиційну дохідність заокремимиоб'єктаминерухомості. Заходьте урозділ «Нерухомість» і заповнюйте заявку!
Анна Максимова
Журналіст Мінфін
© Минфин, 2008—2018
Копирование и размещение материалов на других сайтах разрешается только с гиперссылкой вида:www.minfin.com.ua

Юридический адрес: Украина, Киев, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 этаж

Правила пользования
Помощь
  • Что даёт регистрация
  • Блог Минфина
  • Вакансии
  • Карта сайта
  • Реклама
  • О сайте и редакции